پیام تسلیت رییس کانون ملی زنان بازرگان

رییس کانون ملی زنان بازرگان ایران در پیامی، رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس پیشین مجمع تشخیص مصلحت نظام و از یاران صدیق امام و رهبری را تسلیت گفت.

در این پیام، سیده فاطمه مقیمی ارتحال جانگداز آیت الله هاشمی رفسنجانی را ضایعه ای دردناک عنوان کرد و این ضایعه را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مردم فهیم ایران اسلامی و بیت شریف ایشان تسلیت گفت .

متن پیام سیده فاطمه مقیمی رییس کانون ملی زنان بازرگان ایران به شرح زیر است.

“انا لله و انا الیه راجعون”

ارتحال یار دیرین امام (ره) و رهبری معظم انقلاب ، عالم جلیل القدر و سیاستمدار برجسته عصر حاضر ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه فراوان گردید.
بی شک نقش اساسی این مجاهد نستوه در مبارزه با رژیم ستم شاهی، شکل گیری و پیشبرد نهضت اسلامی به رهبری امام راحل و عظیم الشان و همچنین خدمات ارزشمند ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در جایگاه ها و مسئولیت های گوناگون سیاسی، هیچگاه از ستور ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی و خاطره مردم انقلابی ایران محو نخواهد شد .
آیت الله هاشمی رفسنجانی ستون انقلاب و کشور ، موجب اعتلای ایران و اسلام، حفظ وحدت، اقتدار نظام و رهبری بود همواره یاد و نام او بر تارک تاریخ این مرز و بوم خواهد درخشید.
این مبارز خستگی ناپذیر، عمر پر برکت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد و نقش بی بدیلی در به ثمرنشستن انقلاب و پویایی آن در عرصه ها و مقاطع گوناگون داشت.
این ضایعه دردناک را به محضر حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف ایران به ویژه همسر فداکار، فرزندان محترم و بستگان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مبارز و مجاهد دیندار ، علو درجات را آرزومندم.

سیده فاطمه مقیمی – رییس کانون ملی زنان بازرگان ایران

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    5 + 5 =