قیمت انواع میوه و سبزی

تصویر روز: رئیس اتحادیه میوه وسبزی، نرخ جدید انواع میوه، سبزی و صیفی‌جات را اعلام کرد و گفت: نرخ میوه تا پایان ماه صفر تغییری نخواهد داشت.

سیدحسین مهاجران در گفتگو با مهر با بیان اینکه قیمت میوه در آستانه اربعین تغییر چندانی نداشته است، اظهار داشت: قیمت گوجه‌فرنگی با کیفیت متوسط حدود ۴۰۰ تومان کاهش یافته و به کیلویی ۷۰۰ تومان رسیده است.

وی قیمت هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی با کیفیت خوب را نیز بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان اعلام و اضافه کرد: هر کیلوگرم گوجه‌فرنگی گلخانه‌ای نیز کیلویی ۴۰۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی به این پرسش که چه پیش‌بینی برای قیمت میوه و سبزی در روزهای آتی دارید؟ پاسخ داد: فعلا اوضاع به همین منوال است و باید دید بعد از پایان ماه صفر، چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مهاجران ادامه داد: همچنین در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون شمال بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، انار صادراتی بین ۳۵۰۰ تا ۴ هزار تومان و انار باکیفیت متوسط بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی، قیمت هر کیلوگرم انگور بی‌دانه قرمز ارومیه را ۶ هزار تومان و نوع سفید این انگور را ۵ هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلوگرم انگور مِهره ۳ هزار تومان، انگور تاکستان بین ۲۵۰۰ تا ۳ هزار تومان و انگور شاهرودی بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است.

مهاجران اضافه کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم موز، بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌شود. به گفته وی، قیمت هر کیلوگرم نارنگی پیش‌رس نیز بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، نارنگی رسمی بین ۲ هزار تا ۲۵۰۰ تومان، سیب قرمز لبنانی ۳ هزار تومان، سیب گلاب پاییزه سمیرم ۳ هزار تومان، سیب سفید لبنانی ۳۵۰۰ تومان است.

مهاجران ادامه داد: قیمت انواع سیب با کیفیت متوسط نیز بین ۱۵۰۰ تا ۲ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: قیمت سیب‌زمینی و پیاز بین کیلویی ۶۰۰ تا هزار تومان، سبزی جور (آش، پلو، کوکو و قرمه) بین ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و نرخ هر کیلوگرم سبزی خوردن بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دوازده − چهار =