تسهیلات ۲۳۰۰ میلیارد تومانی برای طرح رونق تولید

تصویر روز: بانک صنعت و معدن ۲هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط در قالب طرح رونق تولید اعطا کرد.
به گزارش تصویر روز تسهیلات اعطایی این بانک در قالب طرح رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط کشورمان تعداد ٣ هزار و ۵١۶ شغل مستقیم ایجاد کرده و موجب تثبیت ٣٢ هزار و ۶٧١ شغل موجود شده است.

بالغ بر ٩٠ درصد تسهیلات یاد شده سرمایه در گردش بوده که این میزان تسهیلات برای یکهزار و ۵٠٠ نفر اشتغالزایی داشته و ١٠ درصد آن به منظور ایجاد و توسعه واحد های موجود اعطا شده که یکهزار و ۶٣٧ شغل ایجاد کرده است.

۲٠ واحد تولیدی غیر فعال در استان های مختلف کشور مستقیما به واسطه پرداخت تسهیلاتی جمعا به مبلغ ٢٢ میلیارد تومان از محل معرفی نامه کارگروه های رونق تولید دوباره به چرخه فعالیت های اقتصادی بازگشته و باعث اشتغال برای ٣٨٠ نفر شده اند.

از ابتدای اجرای طرح رونق تولید مجموعا تعداد ٣١ هزار و ٨٩٨ طرح به مبلغ ٢٨ هزار میلیارد تومان در سامانه هماهنگ ثبت نام کرده و به بانک های کشور معرفی شده اند که از این میزان تعداد ٢۵ هزار و ۴۵ فقره تسهیلات به مبلغ ١٧ هزار و ۴٠٠ میلیارد تومان توسط ٢٢ بانک کشور پرداخت شده است.

بانک صنعت و معدن از ابتدای اجرای طرح یاد شده مبلغ ٢٣٠٠ میلیارد تومان تسهیلات به ١۶٠٠واحد صنعتی در ٣١ استان پرداخته و رتبه سوم را در میزان تسهیلات پرداختی در بانک‌های کشور در اختیار دارد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    بیست + 1 =