قدردانی استاندار اصفهان از بانک صنعت و معدن

تصویر روز: رسول زرگر استاندار اصفهان از بانک صنعت و معدن به خاطر تامین مالی طرح های صنعتی کوچک و متوسط استان در قالب طرح رونق تولید قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، زرگر در نامه ای به علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن آورده است:

در سال ۱۳۹۵ که مزین به شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بود، استان اصفهان به عنوان صنعتی‌ترین استان کشور، همگام با سایر استان‌ها، طرح ملی رونق تولید را اجرایی نمود. حاصل تلاش تمامی اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، کسب رتبه برتر در میزان مصوبات کمیته تامین مالی کارگروه مذکور و بالاترین میزان پرداخت تسهیلات در میان استان‌های کشور بوده است، که قطعاً این توفیق بدون پشتیبانی و تشریک مساعی بانکی کشور و به ویژه مدیریت محترم شعب آن بانک در استان محقق نمی‌گردید.

لذا بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از جنابعالی، مدیریت و تمامی همکاران آن بانک در استان اعلام می نمایم. امید است در سال ۱۳۹۶ که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) به نام «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نام‌گذاری گردیده است همانند سال گذشته آن بانک در پرداخت تسهیلات و اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای افزایش تولید، تثبیت اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید کارنامه درخشان دیگری را از خود نشان دهند.

گفتنی است صنایع کوچک و متوسط استان اصفهان تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانک صنعت و معدن دریافت کرده اند.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    19 − هشت =