قدردانی سپاه استان البرز از مردم و بسیجیان شهرستان سوسنگرد

تصویر روز: سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در پی امدادرسانی و رسیدگی به وضع مصدومان حادثه تصادف اردوی راهیان دانش آموزی از مردم شریف و جهادگر خوزستان به خصوص امام جمعه محترم، بسیجیان، پاسداران و مسئولین شهرستان سوسنگرد طی پیامی تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ،به نقل از روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، سپاه استان البرز در پیامی از مردم شریف و جهادگر خوزستان به خصوص امام جمعه محترم، بسیجیان، پاسداران و مسئولین شهرستان سوسنگرد تشکرد و قدردانی کرد.متن کامل پیام به شرح زیر است:

سپاه استان البرز در پیامی از مردم و بسیجیان شهرستان سوسنگرد قدردانی کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

همان گونه که رهبر انقلاب اسلامی پاسداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب و جنگ را در زمره جهاد در نظر گرفتند، امروز بار دیگر شاهد آنیم که خدماتی از جنس ایثار و فداکاری آن دلیرمردی های هشت ساله دفاع مقدس همچنان رقم می خورد.

حرکت راهیان نور که بدون شک یکی از الطاف الهی به نظام انقلابی ایران است، با همت جمعی از پاسداران و خدمتگذاران مردم سالهاست که مایه پاسداشت یاد شهدا و آن ایثار بزرگ بوده و این مسئله حرکتی است که بارها یاد صبح های دو کوهه و شبهای قدر کربلای پنج و سکوت والفجر هشت را زنده ساخته است.

امر خطیری که علی رغم همه زیبایی ها در برخی از اوقات با حادثه ها و تلخ کامی هایی همراه است.به دنبال اعزام کاروان زائران دانش آموزی راهیان نور از البرز و وقوع حادثه دلخراش رانندگی در محور سوسنگرد، متاسفانه تعدادی از عزیزان دانش آموز جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز زخمی شدند، حادثه تلخی که از یادها نخواهد رفت، اما در کنار آن باید از مردم شریف و جهادگر خوزستان به خصوص امام جمعه محترم، بسیجیان، پاسداران و مسئولین شهرستان سوسنگرد که انصافاً همه توان و امکانات مادی و معنوی خود را برای رسیدگی به حال مصدومان و حادثه دیدگان بسیج کردند و ذره ای از خدمت رسانی و یاری این عزیزان دریغ ننمودند، کمال قدردانی و سپاس را مبذول داشت.

مردم عزیز سوسنگرد چه در جهاد هشت ساله خود و چه در میزبانی امروز خود از راهیان نور ستاره درخشانی بر لوح زرین خود افزودند.
سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز بدین وسیله قدردانی و سپاس خود را از همه کسانی که به حادثه دیدگان و مصدومان کاروان دانش آموزی نظرآباد خدمت کردند علی الخصوص مردم شریف سوسنگرد اعلام می دارد؛ باشد که رهرو صادق شهدای عزیز باشیم.

ان شاء الله

سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

۲۴ آذرماه۹۶

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    1 + بیست =