نمایش عجیب وکیل ترامپ درباره برجام + عکس

تصویر روز: رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و عضو تیم حقوقی ترامپ در جمع اعضای گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن، برگه‌ای را به نشانه برجام پاره کرد و برروی آن آب دهان انداخت.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس‌ان، رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و عضو تیم حقوقی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، توافق هسته‌ای ایران که مورد توافق ۶ کشور و همچنین مورد تایید شورای امنیت سازمان ملل است، را مورد اهانت قرار داد.

نمایش عجیب وکیل ترامپ درباره برجام+ عکس و فیلم

وی که در جمع اعضای گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن حضور پیدا کرده بود، در خلال سخنرانی‌اش برگه‌ای را به نشانه برجام پاره کرد و برروی آن آب دهان انداخت.

نمایش عجیب وکیل ترامپ درباره برجام+ عکس و فیلم

این رفتار زشت جولیانی پاسخی به پرسش خودش بود که از تروریست‌های حاضر در این نشست پرسید به نظر آنها در دولت ترامپ چه بر سر توافق هسته‌ای ایران خواهد آمد.

شهردار سابق نیویورک که به گفته خودش سابقه دوستی ۳۰ ساله با ترامپ دارد، در بخش دیگری از سخنرانی خود نیز خواستار تغییر حکومت در ایران شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران ، وی یکی از حامیان اصلی منافقین در آمریکا به شمار می‌رود و تاکنون بارها در تجمعات این گروهک تروریستی در آمریکا، فرانسه و آلبانی حضور پیدا کرده است.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سه × پنج =