نرخ پرواز هوایی اربعین باید یک‌میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شود

تصویر روز: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: نرخ پرواز هوایی اربعین باید از سوی ایرلاین ها حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود.

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خانه ملت، با انتقاد از بالا بودن نرخ بلیط پروازهای هوایی اربعین، گفت: اخیر اعلام شده که قیمت بلیط تهران به نجف به صورت رفت و برگشت حدود دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است، اما قطعا این میزان افزایش به هیچ وجه قابل قبول نیست.

افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولان ایرلاین ها علت افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین را حجم مسافران و بالا رفتن قیمت ارز اعلام کرده اند، اما این دلایل به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

نرخ پرواز هوایی اربعین باید یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شود

وی با اعلام اینکه نرخ پرواز هوایی اربعین باید مانند سال گذشته برای رفت و برگشت حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان باشد، گفت: نرخ دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی نشان دهنده افزایش یکصد درصدی قیمت بلیط پروازهای هوایی اربعین است، از این رو کمیسیون عمران مجلس از ایرلاین ها خواسته که قیمت بلیط هواپیما در آن ایام، حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان باشد.

رضایی کوچی ادامه داد: البته کمیسیون عمران مجلس اخیر نشستی را با حضور تمام متولیان راهپیمای اربعین برگزار کرد و در این نشست بر لزوم آمادگی بیشتر دستگاه برای خدمات رسانی به زائران تأکید شد.

قیمت بلیط اتوبوس اربعین مانند سال گذشته بدون تغییر است

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بر اساس مذاکرات صورت گرفته، مقرر شده نرخ بلیط اتوبوس های اربعین از شهرها به مقصد پایانه های مرزی به قیمت سال گذشته تعیین شود و افزایش قیمت در بلیط اتوبوس ها نداشته باشیم.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دوازده − 2 =