• New title for a=>html, img=>alt
 • شرط افزایش سن فرسودگی تاکسی ها

  تصویر روز: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران، گفت: تاکسی های سال ۸۶ که برای نوسازی ثبت نام کرده اند و موفق به دریافت معاینه فنی شدند، پروانه کار آنها تمدید می‌شود.

  علیرضا قنادان در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت تاکسی های فرسوده در پایتخت، اظهارداشت: بر اساس دستورالعمل های اجرایی ماده ۸ توسعه هوای پاک که به تصویب هیئت دولت رسیده یک سری از شرایط سن فرسودگی تاکسی ها تغییراتی کرده، به طور مثال اگر تاکسی ها کاتالیست های خود را عوض کنند ۲ سال سن فرسودگی آنها افزایش پیدا می کند اما همچنان به موضوع نوسازی ناوگان تاکسیرانی پیگیری می‌شود.

  وی در خصوص اینکه آیا پروانه کار تاکسی های سال ۸۶ تمدید خواهد شد، افزود: اگر این تاکسی ها در سامانه نوسازی ثبت نام کرده باشند به شرط آنکه معاینه فنی بگیرند می توانند در سطح شهر بدون جریمه شدن فعالیت کنند و پروانه آنها نیز تمدید می‌شود.

  قنادان در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اختلال در سامانه استعلام سرویس های مدارس، تصریح کرد: سامانه استعلام که در سایت تاکسیرانی است هیچگونه مشکلی ندارد اما برخی از مناطق، سامانه ای جداگانه ایجاد کرده اند که حتی به طور آنلاین محل خودرو را نشان می دهد ممکن است اختلالاتی که گفته می‌شود مربوط به آن سامانه ها باشد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  18 − نه =