• New title for a=>html, img=>alt
 • ترکیه مشکل سوخت‌رسانی ایرلاین‌های ایرانی را حل کند

  تصویر روز: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اعلام این‌که در حال پیگیری مانع ایجاد شده برای سوخت رسانی از طریق سازمان هواپیمایی کشوری و هواپیمایی کشوری ترکیه هستیم، گفت: منافع ترکیه ایجاب می‌کند مانع سوخت‌رسانی‌ به ایرلاین‌های ایرانی برطرف شود.
  به گزارش تسنیم، مقصود اسعدی سامانی با اشاره به این‌که یک شرکت ترکیه‌ای اعلام کرده از یک نوامبر ۲۰۱۸ (پنجشنبه گذشته) نمی‌تواند به شرکت‌های ایرانی سوخت بدهد، اظهار کرد: این موضوع با توجه به تردد سالانه ۲٫۵ میلیون مسافر ایرانی بین ایران و ترکیه و هفته‌ای ۲۰۰ پرواز که بر اساس توافق ایران و ترکیه بین دو کشور انجام می شود و همچنین اعلام ترکیه مبنی بر تبعیت نکردن از تحریم‌های آمریکا، خارج از توقع و انتظار شرکت‌های هواپیمایی بود.

  سامانی درباره اقدام ایرلاین‌های ایرانی برای مقابله با این اقدام گفت: ایرلاین‌های ایرانی موضوع را به هواپیمایی کشوری منتقل کردند و این پیام از طریق هواپیمایی کشوری به هواپیمایی کشوری ترکیه منتقل شده است.

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی افزود: انتظار این است که دولت ترکیه که از قِبل این پروازها منافع زیادی دارد، این مانع ایجاد شده را هرچه زودتر برطرف کند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  3 × 2 =