• New title for a=>html, img=>alt
 • تاخیر ۳ ساعته پرواز تهران – استانبول قشم ایر

  تصویر روز: پرواز شماره QB۲۲۱۵ هواپیمایی قشم ایر از تهران به استانبول با سه ساعت تاخیر مواجه شد.

  به گزارش میزان، حکایت تضییع حقوق مسافران توسط برخی شرکت‌های هواپیمایی همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین مورد مسافران پرواز تهران – استانبول هواپیمایی قشم ایر با این مساله مواجه شدند.

  بر اساس این گزارش، پرواز شماره QB۲۲۱۵ هواپیمایی قشم ایر که قرار بود ساعت ۱۷:۳۵ از تهران به مقصد استانبول انجام شود به ساعت ۲۰:۳۰ موکول شده و این تاخیر پس از حضور مسافران در فرودگاه به آن‌ها اطلاع رسانی شده است.

  یکی از مسافران این پرواز در گفتگو با میزان اظهار داشت: پس از حضور در فرودگاه به ما اعلام شد که این پرواز سه ساعت تاخیر دارد و هواپیمایی قشم ایر بابت این تاخیر به مسافران خسارت پرداخت می‌کند.

  این مسافر افزود: حدود ۵ ماه پیش نیز در سفری که با قشم ایر از استانبول به تهران داشتیم، پرواز ما دچار تاخیر شد و این شرکت هواپیمایی به مسافران وعده پرداخت خسارت داد، اما با گذشت ۵ ماه هنوز خسارتی پرداخت نشده است.

  به گزارش خبرگزاری میزان؛ ماجرای تاخیر پرواز‌ها و عدم پاسخگویی برخی شرکت‌های هواپیمایی در سکوت سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان نهاد متولی حمل و نقل هوایی در کشور به یکی از دغدغه‌های مسافران تبدیل شده و مشکلات بسیاری را برای آن‌ها به وجود آورده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سیزده + 5 =