تصویب ۵۱۰ مصوبه برای حل مشکلات واحدهای تولیدی البرز

تصویر روز: استاندار البرز با بیان اینکه در استان ۲ جلسه مهم در بخش اقتصادی داریم، افزود: حدود ۵۱۰ مصوبه در ارتباط با واحدهای تولیدی داشتیم که مسائل و مشکلاتشان مطرح شده و بیش از ۷۰ درصد از مصوبات ما عملی و اجرایی شده است.

سید حمید طهایی در حاشیه بازدید از یک کارخانه تولید کاشی و سرامیک اظهار داشت: واحدی که الان در حال بازدید از آن هستیم، تولید کاشی و سرامیک‌هایی به قطر ۳ سانتی‌متر است که استحکام آن ۲٫۵ برابر سنگ‌های معمولی است.

استاندار البرز افزود: بخشی از تولیدات این کارخانه که به خارج از کشور صادر و بخشی هم در داخل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طهایی با اشاره به اینکه این واحد تا سال ۹۰ درگیر رکود بوده و بخش عمده‌ای از واحد تعطیل بوده است، گفت: این واحد ۲ سال است که تولید را از سر گرفته و سال آینده به حداکثر تولید می‌رسد.

استاندار البرز گفت: مشکلاتی هم در جلسه ستاد تسهیل استان مطرح شد و تسهیلاتی هم به این واحد داده شده است.

طهایی با بیان اینکه ۱۱۵ نفر در این مجتمع تولیدی مشغول به کار هستند، تاکید کرد: از افتخارات ماست که این واحد ریشه در خاک استان دارد و مواد اولیه آن از استان تامین می‌شود.

وی افزود: این هنر صنعت‌گران ماست که می‌تواند از خاک سنگی را تولید کند که استحکام سنگ معمولی را داشته باشد.

طهایی با بیان اینکه در استان ۲ جلسه مهم در بخش اقتصادی داریم، افزود: حدود ۵۱۰ مصوبه در ارتباط با واحدهای تولیدی داشتیم که مسائل و مشکلاتشان مطرح شده و بیش از ۷۰ درصد از مصوبات ما عملی و اجرایی شده است.

به گزارش تسنیم استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز در ارزیابی‌های ملی جزو ۱۰ استان برتر کشور است، ادامه داد: بار اصلی و سنگین مسئولیت بر دوش تولیدکنندگان است و ما در کنار این عزیزان یاری‌دهنده و کمک‌کننده هستیم.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    18 + 14 =