عرضه محصول جدید جیلی به بازار

تصویر روز : خط بدنه سازی پیشرفته خودروسازان بم برای تولید خودروهای جیلی در مجموعه اقتصادی ارگ جدید بم به بهره برداری رسید.
در مراسمی با حضور مدیرعامل گروه صنایع خودروسازی کرمان، سهامداران این گروه خودروسازی و دیگر مسئولان صنعتی و دولتی شهرستان بم، خط بدنه سازی شرکت خودروسازان بم، با ظرفیتی برابر ۱۵۰ دستگاه در روز برای تولید خودروهای سواری جیلی راه اندازی شد.
در حاشیه این مراسم اعلام شد که به زودی پیش فروش محصول جدید جیلی از طریق شبکه گسترده ومطمئن خودروسازان بم در سراسر کشور آغاز می شود تا مشتریان جویای کیفیت، زیبایی و قیمت و شرایط مناسب فروش را به مقصودشان برسانند.
شرکت خودرو سازان بم یکی از مجموعه های تولیدی گروه صنایع خودروسازی کرمان می باشد و از سال ۱۳۹۶ تولید وعرضه یکی از اقتصادی ترین و با کیفیت ترین خودرو های بازار را با همکاری شرکت جیلی در ایران آغاز کرده و توانسته است که در مدت زمان کوتاهی تقاضای بازار خودرو های محدوده ۵۰ میلیون را تحت تاثیر خود قرار دهد.
خودرو جیلی جی.سی۶ یکی از پر طرفدارترین خودروهای با کیفیت در بازه خودروهای اقتصادی در بازارهایی چون چین، روسیه و خاورمیانه است وتا کنون تعدادی نزدیک به ۶۵۰ هزار دستگاه از این خودرو فروخته شده است که به خوبی نشان دهنده دانش وتکنولوژی گران قیمت اروپایی و حتی ژاپنی بکار رفته در این خودرو می باشد.
شرکت جیلی هلدینگ با تغییر رویه استراتژیک که از سال ۲۰۱۲ در مجموعه خود ایجاد کرد و با خرید سهام شرکت های تراز اولی مانند ولوو، نسلی از خودرو ها را آفریده است که در سال ۲۰۱۷ با ثبت رکورد فروش یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه در بازار گسترده چین، خود را بعنوان یک شرکت کاملا متمایز مطرح کرده است.  به گزارش پرشین خودرو، شرکت خودرو سازان بم نیز که سابقه همکاری با شرکت های بزرگ همچون فولکس واگن آلمان را در کارنامه خود دارد، این بار نیز با انتخابی صحیح افق گسترده ای را در بازار خودرو بوجود خواهد آورد.

 

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *