تسهیلات اشتغال زایی ، عامل ترویج ازدواج جوانان

تصویر روز: پرداخت تسهیلات اشتغال زائی توسط دولت به ویژه از طریق پست بانک ایران در روستاهای کشور موجب ایجاد اشتغال جوانان و امید آنان به ازدواج و آینده خواهد شد. چرا که جوانان زیادی در روستاها هستند و به علت نداشتن شغلی به شهرها مهاجرت کرده و موجب ایجاد مشکلاتی برای خود و جامعه می شوند.

از این رو پرداخت تسهیلات اشتغال زایی علاوه بر رونق اقتصادی موجب افزایش امید جوانان به زندگی و استحکام پایه و بنیان خانواده هائی خواهد شد چرا که در این خانواده ها دو یا سه یا چند جوان بیکار وجود دارد.

دولت تدبیر و امید همواره به فکر اشتغال جوانان روستائی است و به خوبی اقدام به پرداخت تسهیلات اشتغال زائی برای روستائیان نموده است. درواقع این اقدام به این معنی است که دولت به سعادت زندگی جوانان روستایی اهمیت می دهد و جوانان بیکار روستائی را هر گز فراموش نکرده است.

انشالله با این کار چهره روستاهای کشور تغییر بسیار مطلوبی خواهد کرد و شور و نشاط در مناطق روستائی بیش از پیش ایجاد خواهد کرد.

از اینکه دولت به فکر ایجاد اشتغال جوانان روستائی به ویژه از طریق پست بانک ایران است اتفاقی بسیار مبارکی است و بابت این اقدام از دولت بی نهایت سپاسگزاریم.

محمد مرادی

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *