فرودگاه‌های کشور زیان‌ده هستند

تصویر روز: مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: تمام فرودگاههایی که در شبکه فرودگاهی کشور قرار دارند به جز فرودگاه امام (ره)، همه زیان ده هستند.

رحمت الله مه آبادی در حاشیه بازدید از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و طرح های توسعه آن افزود: این در حالی است که فرودگاهها مالیات سنگین می پردازند.

وی اظهار کرد: فرودگاهها به عنوان زیرساخت توسعه و اقتصاد کشور با اندک توجهی می توانند شاهد تغییرات و تحولات قابل ملاحظه باشند. به گزارش ایرنا وی گفت: باید اجازه داده شود فرودگاهها خودگردان شده، از فرصت های کشور در این صنعت استفاده شود و بازگشت سرمایه درون آن بماند.

* اختصاص ۲۳۰ میلیارد ریال برای توسعه زیباترین فرودگاه کشور در مشهد

مه آبادی با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از ممتازترین و زیباترین فرودگاه های کشور است افزود: با تمام تنگناهای فضا و عرصه، تلاش ها و ابتکارات بسیار در این مجموعه انجام شده است.

وی اظهار کرد: این فرودگاه به خاطر وجود بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) در مشهد، قبله گاه صنعت فرودگاهی کشور است.

وی گفت: فرودگاه مشهد نیازمند پایانه خارجی بسیار وسیعتر و زیباتر است و از اهداف شرکت فرودگاهها مدل سازی و توسعه این فرودگاه برای جلب رضایت مردم و زائران رضوی می باشد.
مه آبادی افزود: در این ارتباط برای سال آینده ۲۳۰ میلیارد ریال به منظور بهسازی این فرودگاه در نظر گرفته شده است.

* برخی فقط انتقاد می کنند

وی با بیان اینکه مردم این تغییرات و تلاش ها را احساس می کنند، اظهار کرد: به جز عده ای که در هر شرایط فقط انتقاد می کنند و تلاش ها و خدمات را نادیده می گیرند، از دید مردم و افراد منصف این تلاش ها ستودنی است.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم خدمات رسانی فرودگاه مشهد در حوزه بین المللی را به حد شایسته برسانیم ابراز امیدواری کرد در ارزیابی های بین المللی این فرودگاه در جایگاه مطلوب قرار گیرد.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    شانزده − نه =