گزارش اختصاصی از نمایشگاه جیتکس دبی + تصاویر

تصویر روز: سی وهفتمین نمایشگاه بین المللی هفته فناوری اطلاعات دبی (GITEX TECHNOLOGY WEEK 2017) مهمترین رویداد فناوری خاورمیانه با حضور برترین شرکت ها و برندهای جهان آغاز به کار کرد.در این دوره نمایندگان شرکت آروند نیز حضور بداشتند.

امیر میثم گیاهی مدیر عامل شرکت آروند با بیان این مطلب افرود: نمایشگاه امسال از ۱۶ مهر آغاز و تا ۲۰ مهرماه ( ۸ تا ۱۲ اکتبر ) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار گردید.مدیر عامل شرکت آروند هدف از حضور خود و مدیر امور مشتریان شرکت آروند درنمایشگاه جیتکس دبی را تعامل با شرکت های خارجی و آگاهی از آخرین دستاوردهای جهانی ‘حوزه تکنولوژی و تجهیزات الکترونیک’ ، گفت و گو با نمایندگان کمپانی های بزرگ منطقه و جهان ، بررسی همکاری های مشترک پژوهشی با کسب و کارهای نو پا حاضر در این نمایشگاه عنوان کرد.
شایان ذکر است جیتکس بزرگ‌ترین جشنوارهٔ کامپیوتر و آی‌سی‌تی در خاورمیانه است که از سال ۱۹۸۱ میلادی هر ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود.
خدمات و محصولات ارائه شده در جیتکس در زمینه‌های گوناگون نظیر تکنولوژی های جدید هوشمند سازی در شهر ها و زندگی روزمره، علم رباتیک، هوش مصنوعی، رایانش ابری، راهکارهای تحلیل داده و داده کاوی، راهکارهای مراکز داده، کسب و کارهای نوین، چاپ سه بعدی، لوازم جانبی، تامین کنندگان سخت افزار و نرم افزار می باشد.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چهارده + 2 =