سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی برگزار می شود

 

تصویر روز: سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی ۱۸ دی ماه ۹۶ با حضور مقامات، مدیران و متخصصان این حوزه در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

به گزارش تصویر روز این جایزه بر اساس تفاهم‌ نامه فی ما بین “سازمان مدیریت صنعتی” ، “سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره ‌وری انرژی برق”، “شرکت بهینه سازی مصرف سوخت”،” ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری” و “سازمان ملی استاندارد ایران” طراحی و اجرا می شود.

بیش از ۶۰ نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های ارزیابی و با صرف بیش از ۱۶۰۰ نفر ساعت کار، در کنار اعضاء کمیته های راهبری و علمی این فرایند را به انجام رسانده اند.

بر اساس امتیازات کسب ‌شده، به ۲۸ شرکت منتخب که در ۳۷ موضوع مستقل در این دوره از جایزه شرکت داشته و تمامی مراحل را گذرانده اند، در حوزه های ”فرایندهای انرژی بر“و ”پروژه های کاهش مصرف انرژی“، گواهینامه تخصصی، لوح افتخار، تندیس و نشان اعطا می شود.

متقاضیان این جایزه، صنایع شاخص در شاخه های مرتبط با استانداردهای معیار مصرف را در بر می گیرد که می توان به صنایع پتروشیمی، سیمان، تایر و تیوب اشاره کرد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    11 − یک =