جدیدترین ساعت‌های هوشمند ال‌جی

تصویر روز: همزمان با عرضه‌ی سیستم عامل Android Wear 2.0 شرکت ال‌جی هم دو ساعت هوشمند جدید معرفی کرد. البته از قبل کلی شایعات درباره‌ی این ساعت‌ها شنیده بودیم و می‌دانستیم که به‌زودی معرفی می‌شوند.

اولین ساعت شرکت ال‌جی LG Watch Style‌ نام دارد که حالت رسمی‌تری نسبت به مدل Sport دارد. ظاهر آن بسیار جذاب است و بدنه‌ی فلزی آن هم می‌تواند نظر علاقه‌مندان را به سمت خودش جلب کند. این ساعت هوشمند از بند‌های ۱۸ میلی‌متری استفاده می‌کند و بندهای چرمی و سیلیکونی مختلفی هم برای آن عرضه شده است.

دکمه‌ی مخصوصی هم برای حرکت بین برنامه‌ها و کار با این ساعت در نظر گرفته شده است. همچنین با این دکمه می‌توان به دستیار صوتی گوگل که Google Assistant نام دارد هم دسترسی داشته باشید.

مدل بعدی هم LG Watch Sport نام دارد. ساعتی با ظاهری ورزشی و جذاب که قطعا علاقه‌مندان خاص خودش را خواهد داشت. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این ساعت در مقایسه با مدل Style داشتن GPS و سنسور تشخیص ضربان قلب است. این ساعت از NFC هم بهره می‌برد و به پرداخت بی‌سیم هم مجهز شده است.


روی این ساعت سه دکمه مشاهده می‌کنید. یکی از این دکمه‌ها برای کنترل برنامه‌ها، دکمه‌ی دیگر هم به شکل خاص برای کارکردن با برنامه‌های Google Fit Health و Google Fitness و دکمه‌ی سوم هم برای سیستم پرداخت موبایلی Android Pay در نظر گرفته شده است. البته مدل Sport به شبکه‌ی LTE هم متصل می‌شود و به همین دلیل نیازی به گوشی ندارد و می‌توانید به وسیله‌ی آن تماس تلفنی برقرار کنید.

ساعت‌های هوشمند ال‌جی از همین هفته در آمریکا، اروپا و خاورمیانه و آسیا عرضه می‌شوند. مدل Style را با قیمت ۲۵۰ دلار و مدل Sport را می‌توانید با قیمت ۳۵۰ دلار خریداری کنید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    پانزده − نه =