پوتین با کاهش تولید نفت موافقت کرد

تصویر روز: وزیر نفت روسیه گفته بود مسکو برای کاهش تولید نفت خود به میزان ۳۰۰ هزار بشکه در روز در چارچوب توافق با اوپک آماده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری رویترز از مسکو ، کرملین روز چهارشنبه اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شخصا با کاهش تولید نفت روسیه بر اساس توافقی که با شرکت های بزرگ نفت در خصوص همکاری با سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) به دست آورد موافقت کرد.
کرملین: پوتین با کاهش تولید نفت موافقت کرد.

دمیتری پسکوف سخنگوی رسمی کرملین در نشست خبری تلفنی به خبرنگاران گفت:« پیش از این اعلام کرده بودیم که رئیس جمهور با شرکتهای بزرگ نفتی درباره مسئله کاهش تولید نفت به توافق رسیده است.»

پسکوف افزود:« رئیس جمهور شخصا این تماس ها را انجام داد و این تصمیم را رئیس جمهور شخصا بر اساس اجماعی که با روسای شرکت نفت به دست آمد اتخاذ کرد.»

وی افزود: افزایش پنج دلاری قیمت نفت به معنای درآمد بیشتر برای بودجه کشور و همچنین شرکتهای نفتی روسیه است. الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه پنجشنبه گذشته اعلام کرده بود کشورش تولید نفت خود را به پایین تر از سطح ماههای نوامبر و دسامبر کاهش خواهد داد.

نوواک گفت روسیه برای کاهش تولید نفت خود به میزان ۳۰۰ هزار بشکه در روز در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ در چارچوب توافق با سازمان اوپک آماده است.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    10 + پانزده =