۱۵ قاچاقچی کالا در استان البرز دستگیر شدند

تصویر روز: فرمانده انتظامی استان البرز از کشف کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۱۸۶ میلیون ریال در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: در اجرای این طرح ۱۵ قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار بخشعلی کامرانی‌صالح با اشاره به اینکه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” و در راستای اهداف و مصوبات قرارگاه تشدید مبارزه با کالای قاچاق استان البرز مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق مدنظر قرار گرفته است اظهار داشت: بر همین اساس طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز به اجرا درآمد.

کامرانی‌صالح با بیان اینکه این طرح با بکارگیری حداکثر توان و تمامی امکانات یگان‌های اجرایی استان و شهرستان‌های تابعه اجرایی شد، افزود: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز به مدت ۴۸ به اجرا درآمد و در پی آن انواع کالای قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به کشف انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح، بیان کرد: مقادیر زیادی از انواع کالای قاچاق شامل سیگار خارجی، لوازم آرایشی و بهداشتی، فراورده‌های نفتی،‌ انواع پوشاک خارجی و کفش در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق در استان البرز کشف شد.

کامرانی‌صالح با بیان اینکه در اجرای این طرح ۱۵ قاچاقچی دستگیر شدند،‌ افزود: در جریان کشف کالای قاچاق در استان ۳ دستگاه خودرو که کالای قاچاق را حمل می‌کردند، توقیف شده است. به گزارش تسنیم وی با اشاره به تشکیل ۵ فقره پرونده قاچاق کالای بیش از یکصد میلیون ریالی تصریح کرد: ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه ۳ میلیارد و ۱۸۶ میلیون ریال برآورد می‌شود.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نه + 15 =