نعمت زاده ریاست کنفرانس نفت– ایران ۲۰۱۸ را پذیرفت

تصویر روز : در سومین نشست شورای سیاستگذاری کنفرانس نفت – ایران ۲۰۱۸ که با حضور محمدرضا نعمت زاده مشاور ارشد صنعتی وزیر نفت، منصور معظمی رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و سایر اعضای این شورا برگزار شد، محمدرضا نعمت زاده به عنوان رییس افتخاری کنفرانس نفت– ایران ۲۰۱۸ انتخاب شد و از زحمات دکتر سیدحمید حسینی به عنوان رییس افتخاری دوره های پیشین کنفرانس تقدیر و تشکر صورت گرفت.

به گزارش تصویر روز، مهندس نعمت زاده که در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد صنعتی وزیر نفت نقش موثری در نوع نگاه به توانمندی های داخلی و تسهیل و استفاده از حداکثری توان حضور بیش از پیش بخش خصوصی در پروژه های نفتی دارد، این بار با پذیرفتن ریاست افتخاری رویدادی که به میزبانی تشکل های بخش خصوصی نفت برگزار می شود، پیام امیدبخش و جان تازه ای به آنان داده است.

نعمت زاده در این نشست برپایی همزمان نمایشگاه و کنفرانس را مکمل یکدیگر توصیف کرد و نزدیکی اهداف، چشم انداز و ماموریت این دو رویداد به یکدیگر را نیز فرصتی مغتنم دانست که می تواند هم نشینی بجا و خوشایند طرح مباحث تئوری در کنفرانس و اجرای عملی همان مباحث در نمایشگاه باشد.

مشاور ارشد صنعتی وزیر نفت با تاکید بر ضرورت محوریت نگاه صادراتی در این رویداد، خواستار ایفای نقش اساسی بخش خصوصی در آن شد و تصریح کرد: باید از حرف های شعاری پرهیز کرد و با حرف هایی اجرایی و عملی، مزیت های بخش خصوصی را برشمرد. قیمت تمام شده پایین تر، کیفیت بالاتر، تحویل به موقع پروژه و استفاده از نیروی انسانی متخصص داخلی از جمله این مزیت ها است که باید با زبانی عملی و اجرایی اثبات شود.

در بخش دیگری از این نشست دکتر منصور معظمی رییس هیات عامل ایدرو با ابراز رضایت از برگزاری هم زمان این دو رویداد مهم نفتی، ابراز امیدواری کرد با توجه به شرایط مساعد جزیره کیش و سهولت سفر برای فعالان خارجی و نیز انگیزه ی بالای بخش خصوصی برای عرضه توانمندی های خود، شاهد حضور چشمگیر بخش های بالادستی و پایین دستی نفت در این رویداد باشیم.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش و سومین کنفرانس نفت – ایران ۲۰۱۸ در روزهای ۲ تا ۵ بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار خواهد شد که روزهای سوم و چهارم بهمن ماه به موضوع کنفرانس نفت اختصاص خواهد یافت.

بزودی برنامه ها و ثبت نام در بخش های مختلف بزرگترین رویداد نفتی بخش خصوصی صنعت نفت کشور در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چهارده + 3 =