فولاد “نی‌ریز” فردا با حضور جهانگیری افتتاح می‌شود

تصویر روز: مرحله نخست کارخانه فولاد نی‌ریز فردا با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به عنوان سومین واحد تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی افتتاح می‌شود.

همچنین فردا هفتم بهمن در سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت،معدن و تجارت به استان فارس طرح توسعه شرکت رینگ اسپورت نی‌ریز نیز به صورت رسمی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

براساس این گزارش، فاز نخست تولیدات شرکت فولاد غدیر نی‌ریز تولید کننده آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه ۸۰۰ هزار تن با میزان سرمایه‌گذاری سه هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲۲۰ نفرواقع در شهرستان نی‌ریز بخش قطرویه به بهره‌برداری می‌رسد.

طرح فولاد نی‌ریز سومین واحد تولید کننده آهن اسفنجی به روش ایرانی PERED است که با تکنولوژی PERED تحت لیسانس شرکت MMEساخته شده ست.

طرح توسعه رینگ اسپرت نی‌ریز که در حوزه تولید رینگ اسپرت و قطعات آلومینیومی فعال بوده و هم اکنون نیز به عنوان بزرگترین شرکت تولید رینگ اسپرت و قطعات آلومینیومی در ایرانو خاورمیانه به فعالیت خود ادامه می‌دهد نیز تولید کننده رینگ آلومینیومی به ظرفیت سالیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد رینگ با سرمایه‌گذاری هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی ۲۶۵ نفراست.

این واحد تولیدی در حال حاضر انواع رینگ‌های آلومینیومی را برای خودروسازان ایرانی تولید کرده و در کنار آن سایر قطعات موتوری مانند فیدبک‌تایر و اویل ماژول نیز تولید می‌کند.

همچنین در این واحد تولیدی امکان تولید رینگ در تمامی سایز‌ها از سایز ۱۳ تا سایز ۱۹ برای محصولات در این مجموعه صنعتی فراهم شده و هیچ گونه محدودیتی نیز وجود ندارد و مشتریان محصولات این شرکت خودرو سازان داخلی از قبیل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و کرمان‌موتور هستند.

به گزارش تسنیم حضور در جلسه مجمع ملی جوانان کشور در شیراز، بازدید هوایی از دریاچه بختگان و سد چشمه عاشق نی‌ریز و همچنین حضور در جلسه شورای اداری استان فارس به منظور بررسی مسائل و مشکلات این استان از برنامه‌های پیش‌بینی سفر یک روزه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به فارس است.

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *