خدمات ویژه رایتل برای زائران اربعین حسینی + جزئیات

تصویر روز: براساس قرارداد منعقد شده مابین رایتل و دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل، مشترکین رایتل در ایام اربعین می‌توانند با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی رایتل، با توجه به افزایش میزان سفرهای زیارتی در ایام اربعین به کشور عراق، اپراتور رایتل جهت تامین رفاه حال مشترکین خود با دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل قرارداد رومینگ بین‌الملل منعقد کرده است تا مشترکین رایتل با استفاده از خدمات رومینگ بین‌الملل این دو اپراتور بتوانند از تمامی سرویس‌های ارتباطی استفاده نمایند.

بر اساس اعلام رایتل با توجه به تعرفه این دو اپراتور توصیه می‌شود مشترکین از رومینگ بین‌الملل اپراتور کورک که مقرون به صرفه‌تر است استفاده کنند.

بر اساس این خبر مشترکین در دو بازه زمانی ۲۲ آبان تا ۵ آذر و همچنین ۶ آذر تا پایان سال جاری از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

معرفی بسته‌های ویژه اربعین رایتل

 با توجه به افزایش سفرهای زیارتی به کشور عراق در ایام اربعین، رایتل خدمات ویژه‌ای شامل تعرفه‌های تشویقی ویژه و بسته‌های مصرفی به مشترکینی که در ایام اربعین در کشور عراق حضور دارند ارایه می‌دهد.

بر اساس این خبر و پیرو قرارداد منعقد شده بین اپراتور رایتل با دو اپراتور عراقی کورک و آسیاسل، امکان استفاده مشترکین از خدمات اینترنت، تماس و پیامک با تعرفه عادی و یا بسته‌های تخفیفی ویژه اربعین در کشور عراق فراهم آمده است. بسته‌های مصرفی شامل بسته مصرفی” تماس و پیامک” و “بسته های اینترنتی” است و برای تمامی مشترکین حاضر در کشور عراق در مدت اجرای طرح قابل استفاده است.

این خبر می‌افزاید با خرید این بسته ها مشترکین رایتل می توانند از خدمات ارتباطی رومینگ بین‌الملل در کشور عراق در شبکه اپراتور کورک با هزینه به صرفه تر از تعرفه‌های عادی نیز استفاده کنند و به این ترتیب برای استفاده از بسته مصرفی شامل ۲۰ دقیقه تماس صوتی و ۱۰ عدد پیامک ۲۰ هزارتومان هزینه پرداخت کنند.

همچنین برای آن دسته از مشترکینی که تمایل به استفاده از اینترنت دارند نیز دو بسته اینترنتی با حجم ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابایتی و با قیمت ۳۵ و ۵۰ هزارتومان تعریف شده است.

لازم به ذکر است هر سه بسته ۶۰ روز اعتبار دارند. گفتنی است بسته‌های مصرفی رومینگ بین‌الملل ویژه کشور عراق از سامانه مدیریت حساب، وب‌سایت رایتل، کد دستوری، سامانه پیامکی، فروشگاه‌های رایتل قابل خریداری است.

معرفی کدهای دستوری ویژه اربعین رایتل

رایتل به مناسبت ایام اربعین سه بسته ویژه معرفی کرده است که با کدهای دستوری قابل فعال سازی است

 این اپراتور به مناسبت ایام اربعین سه بسته ویژه ارایه کرده است که یکی از این سه بسته ویژه تماس صوتی و پیامک بوده و مشترکین می‌توانند با هزینه ارسال ۲۰ هزار تومان و کد #۳*۶*۱*۱۴۲* از ۲۰ دقیقه تماس صوتی و ۱۰ پیامک استفاده کنند.

همچنین دو بسته ۱۰۰ و ۲۰۰ مگابایتی نیز با قیمت ۳۵ و ۵۰ هزار تومان و به ترتیب با کد دستوری #۱*۶*۱*۱۴۲* و #۲*۶*۱*۱۴۲* برای زایرینی که تمایل دارند در زمان سفر خود از اینترنت همراه استفاده کنند قابل فعال‌سازی است.

 

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چهار + هفت =