ایجاد ساختار نظام مند در حمایت از استارتاپ ها

تصویر روز : مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در مراسم اهدای جوایز استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با اشاره به ضرروت تعامل با استارت‌آپ‌ها تاکید کرد: بر‌اساس استراتژی شرکت که برگرفته از نگاه بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک است، هدف شرکت، ایجاد یک ساختار نظام‌مند در حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک است.

به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، مهندس نجفی در این مراسم، به ترسیم جایگاه شرکت در صنعت بانکداری کشور پرداخت و اظهار داشت: بخش اعظم فعالیت های بانکی در قالب بانکداری الکترونیک توسط شرکت خدمات انفورماتیک اجرایی می‌شود و این شرکت تمام خدمات بین بانکی را طراحی، عملیاتی و سرویس‌دهی می‌کند که البته این مسئله مانع از حضور ما در بخش رقابتی نشده است.
وی با اشاره به حجم گسترده تراکنش های روزانه در سیستم های تحت مدیریت شرکت، به امنیت بالا و مغایرت حداقلی آن اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: به طور روزانه حدود ۳۳ میلیون نفر به نوعی در ارتباط با خدمات شرکت قرار دارند که این میزان در روزهای خاص همچون روزهای پایانی سال با ۳۰ درصد افزایش روبرو می شود  و این، نشان از حساسیت و اهمیت جایگاه استراتژیک شرکت دارد.
مهندس نجفی افزود: شرکت خدمات انفورماتیک در سالهای اخیر بر حسب مسئولیت اجتماعی و استراتژی‌های تبیین شده در پی حمایت از استارت‌آپ‌هاست که ثمره آن، تلاش‌هایی همچون رویدادهای این‌بانک‌ یک و دو و نمایشگاه اخیر بود.
وی ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده برای ایجاد هماهنگی بیشتر در حمایت از استارت آپ ها مقرر گردید شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (شرکت تابعه شرکت خدمات انفورماتیک) عهده دار این وظیفه شود که امیدواریم در قالب آن بتوان به صورت نظام‌مند با استارت‌آپ‌ها وارد تعامل موثر و ثمربخش شویم.
وی خواستار پیگیری و تداوم ارتباط استارت‌آپ‌ها با شرکت شد و بیان داشت: شرکت آمادگی هر گونه همکاری را دارد و انشاالله با پیگیری صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، شاهد اتفاقات خوب در این عرصه باشیم.
در پایان این مراسم، جوایز استارت‌آپ‌های برتر توسط مدیرعامل شرکت‌خدمات‌انفورماتیک اهدا شد.
شایان ذکراست، شرکت خدمات انفورماتیک در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت که روزهای دوم و سوم بهمن ماه در سالن همایش برج میلاد برگزار شد، میزبانی نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی با حضور۳۰ استارت‌آپ فناوری مالی را بر عهده گرفته بود که مورد استقبال هزاران تن از بازدید کنندگان و مدعوین همایش قرار گرفت.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    19 − 10 =