تدوین برنامه استراتژیک و نقشه راه “ثامن”

تصویر روز: معاون سرپرستی استان سمنان موسسه اعتباری ثامن از بازنگری و تدوین برنامه استراتژیک ثامن به‌عنوان نقشه راه، برای دستیابی به رشد و حضور قدرتمند در بازار رقابت بانکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن؛ امیر احسانی با تأکید بر اهمیت همکاری و انسجام در بین واحدهای صف و ستاد اظهار داشت: همه ما عضو خانواده بزرگ ثامن هستیم و موفقیت ثامن درگرو احساس مسئولیت کارکنان به‌منظور تحقق اهداف است.

احسانی با تشریح برنامه‌های سه‌ماهه پایانی سال و آمار منابع، مصارف و مطالبات افزود: آمارها حاکی از کاهش مطالبات و افزایش منابع است که باید این رشد در شبکه تداوم یابد و روند رشد صعودی خود را حفظ کند.

وی با اظهار امیدواری به چشم‌انداز پیش رو گفت: کاهش میزان مطالبات غیر جاری از برنامه‌ها و اولویت‌های موسسه در سه ماه آخر سال است.

احسانی با تأکید بر اهمیت سرمایه انسانی در ثامن، تصریح کرد: اولویت ثامن توجه به سرمایه انسانی با پرداختن به امور رفاهی کارکنان و اجرای برنامه‌های آموزشی مستمر به‌منظور غنی‌سازی دانش و اطلاعات و حفظ حرکت رو به رشد با دستیابی به اهداف تعیین‌شده است.

وی در انتها اضافه کرد: تلاش یک‌ساله کارکنان در سه ماهه باقی مانده جمع‌بندی خواهد شد لذا از همه همکاران و وکلا طرف قرارداد انتظار داریم در مدت باقی‌مانده تا پایان سال با هوشیاری برای دستیابی به اهداف ابلاغی تلاش کنند.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چهارده + سیزده =