چهل و نه سال خدمت صادقانه

تصویر روز: دکتر علی جباری مدیرعامل این نهاد عمومی در پیامی چهل و نهمین سالروز تاسیس صندوق را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

اینک که در آستانه ی نیم قرن فعالیت صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور قرار داریم مناسب است به ۵ دهه خدمت صادقانه این نهاد که نماد عدالت اجتماعی است بار دیگر نگریست ، در طول این سالها چه تعداد خانواده آسیب دیده از حوادث رانندگی حمایت شده اند و چه تعداد زندانی جرایم رانندگی آزاد شده اند .

نقش صندوق در کاهش آسیب های اقتصادی و اجتماعی در طول این سالها بر کسی پوشیده نیست حتی کسانی که به این نهاد ۵۰ ساله هنوز نقد دارند نمی توانند چشمان خود را بروی خدماتی که این نهاد برای تحکیم اقتصاد خانواده های آسیب دیده که سرپرست خود را از دست داده اند یا مقصری که ممکن است بعلت حضور در زندان ، خانواده خود را از دست بدهد ، ببندند.

در سه ساله اخیر بحمدالله در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و توسعه عدالت اجتماعی ؛ صندوق توانست با راه اندازی سیستم یکپارچه الکترونیکی ،راه اندازی دفاتر استانی در مراکز استان های کشور ضمن کاهش بروکراسی اداری به تسریع ارائه خدمات به مشمولین قانون صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور ارائه خدمت نماید.

اصل شفافیت مالی و ارائه خدمات بدون واسطه به مردم دو رکن اساسی بوده است که در این مدت توانسته ایم با همکاری خانواده بزرگ صنعت بیمه و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران آن را اجرا نماییم.

تلاش کارکنان ، کارشناسان و مدیران صندوق بر آن بوده است که در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز مراجعین انجام پذیرد و همکاری با نهادهایی همچون قوه قضائیه ، ستاد دیه ، بهزیستی ، نیروی انتظامی و…گسترده تر از گذشته استمرار یابد.

در پایان از خداوند منان سپاسگزارم که توفیق خدمت به مردم را به بنده و همکارانم اعطا کرده و امیدوارم توانسته باشیم وظایف محوله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را صادقانه انجام داده تا موجبات رضایت خداوند ، مقام معظم رهبری و مردم ایران اسلامی را فراهم آوریم.

علی جباری

مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دو × سه =