تب سکه و دلار فروکش کرد + قیمت های امروز

تصویر روز: امروز در بازار تهران قیمت سکه و ارز که روز گذشته تحت تاثیر نتایج انتخابات آمریکا افزایش یافته بود، تعدیل شد.

هم‌اکنون سکه طرح جدید با قیمت یک‌میلیون و ۱۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان ارائه می‌شود در حالی که دیروز یک میلیون و ۱۳۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

همچنین سکه طرح قدیم امروز با پنج هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به نرخ یک‌میلیون و ۱۲۰ هزار تومان فروخته شد.سکه طرح قدیم دیروز ‌یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شد. امروز‌ نیم سکه با قیمت ۵۷۰ هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد ‌و نسبت به دیروز تغییر قیمتی نداشت.

همچنین سکه گرمی امروز در بازار تهران با نرخ ۱۹۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۱۱۳ هزار و ۶۱۰ تومان فروخته شد در حالی که دیروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۴ هزار و ۷۱۷ تومان فروخته شد و سکه گرمی تغییر قیمتی نداشت. به گزارش فارس قیمت اونس نیز امروز در بازار جهانی به ۱۲۸۵ دلار و ۵۰ سنت رسید در حالی که دیروز ‌۱۳۰۲ دلار و ۵۰ سنت بود.

در بازار ارز نیز در حال حاضر یک دلار آمریکا با نرخ ۳۶۴۷ تومان، یورو با نرخ ۴۰۵۳ تومان و درهم امارات با قیمت ۱۰۰۴ تومان عرضه می‌شود در حالی که این سه نوع ارز روز گذشته با نرخ‌های ۳۶۵۱ تومان برای دلار،‌ ۴۰۷۲ تومان برای یورو و ۱۰۰۴ تومان برای درهم به فروش رسیدند.
تب قیمت سکه و دلار فروکش کرد
It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    5 + دوازده =