تبریک مدیر عامل بانک شهر به مناسبت ولادت حضرت امام علی (ع)

تصویر روز: مدیرعامل بانک شهر، طی پیامی سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر و پیوند این ایام خجسته با نوروز و بهار طبیعت را نوید برکت و رحمت برشمرد و این روزبزرگ و فرخنده را به هموطنان تبریک گفت.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، متن پیام تبریک دکتر حسین محمد پورزرندی به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) بزرگ‌مرد برابری و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر در ایامی که به نوروز و بهار طبیعت پیوند خورده است نوید رحمت و برکت است .
اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت این عید بزرگ و فرخنده به هموطنان عزیز به ویژه پدران دلسوز و پر تلاش سرزمینم ،امیدوارم این توفیق نصیب همه ما باشد که از رهروان و پیروان راستین آن امام همام باشیم.

بی شک امام علی (ع) پرچمدار راستی و درستی و یار راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در گسترش معنویت و خوبی و ارزش های الهی و توحیدی دین مبین اسلام، نقشی بزرگ و تلاشی والا داشته است و در همه مراحل زندگی پر برکت خویش، فرمانبردار آفریدگار و خدمتگزار مردم بوده است.

دوستدار امیر المؤمنین بودن به معنای گام برداشتن در راه خوبی هاست ؛ هنگامی که اندیشه های والا و خردمندانه ایشان را در نامه تاریخی آن حضرت به مالک اشتر می خوانیم، آن بزرگوار را مظهر حکمت و معرفت و شجاعت می یابیم و در پیشگاه امانت، صدق و صراحت آن بزرگوار، سر تعظیم و تکریم فرود می آوریم.

به راستی هر فصل از کتاب زندگی پربار حضرت علی ع از پیدایش دین اسلام ، خانواده، شجاعتشان در نبرد با دشمن، حق طلبی، قضاوتشان و راهبری امت و … سرشار از پند وحکمت و معرفت است و امید است توفیق آن را داشته باشیم رهرو راستین آن حضرت باشیم.

برخود لازم می دانم این روز را که به درستی به عنوان روز پدر نامگذاری شده است، صمیمانه به همه پدران فداکار این مرز و بوم تبریک و تهنیت عرض ‌کنم و توفیق روز افزون و سلامتی برای همه این عزیزان را در پرتو عنایت خداوند متعال خواستارم.

حسین محمد پورزرندی
مدیر عامل بانک شهر

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *