تکمیل آزادراه‌ها کاری ماندگار و پرفایده برای کشور

تصویر روز : جلسه بررسی راهکار‌های تامین منابع مالی برای ساخت آزادراه‌های کشور عصر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
به گزارش تصویر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری ، دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش های ارائه شده در خصوص آزادراههای در دست احداث و در دست مطالعه و نحوه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل این آزادراهها، از سازمان برنامه و بودجه خواست جلسه ای را با دستگاههای مرتبط برگزار و راهکارهای تامین مالی اجرای این طرح ها را بررسی کنند.
معاون اول رییس جمهور بر لزوم تدوین برنامه ای برای تأمین مالی جهت اجرای طرح های آزادراههای کشور تاکید کرد و گفت: با اجرای این طرح ها کاری ماندگار و پرفایده برای کشور انجام خواهد شد.
در این جلسه که وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و رییس کل بانک مرکزی نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت آزادراههای کشور و طرح های در حال ساخت در دست مطالعه ارائه شده و منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح ها نیز مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست راهکارهای تأمین منابع مالی مورد نیاز طرح های آزادراههای کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد سازمان برنامه و بودجه، راهکارهای مشخصی برای تأمین منابع مالی پروژه های آزادراهی کشور تدوین کند.

 

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *