توافق با کی روش برای ماندن در تیم ملی ایران

تصویر روز: سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال تا پایان رقابتهای جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ که به میزبانی امارات برگزار می شود در این تیم می ماند.

 به گزارش صداوسیما؛ در ماههای اخیر خبرهای زیادی در خصوص جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران و پیوستنش به تیم های مختلف شنیده می شد؛ از تیم های ملی کشورهایی نظیر ازبکستان، استرالیا و حتی آفریقای جنوبی به عنوان مقصد بعدی کارلوس کی روش نام برده می شد اما شنیده می شود در روزهای اخیر مسئولان فدراسیون فوتبال دست به کار شدند و با برگزاری جلسات مختلف این سرمربی پرتغالی را مجاب به ماندن در تیم ملی ایران تا پایان جام ملتهای ۲۰۱۹ کردند.

خبرهای رسیده از رسانه های خارجی از جمله رویتر حاکی از آن است که کارلوس کی روش پیشنهاد تمدید قرارداد را پذیرفته است؛ این رسانه بریتانیایی در گزارش خود به نقل از یکی از نزدیکان کی روش آورده است: “فدراسیون فوتبال ایران پیشنهاد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش را به او داده است. طبق این قرارداد او تا ۲۰۱۹ سرمربی ایران خواهد بود. کارلوس از این پیشنهاد احساس غرور و افتخار می‌کند چرا که این اهمیت کار او را در ۷ سال حضور در ایران نشان می‌دهد و باعث اعتماد به نفس در او برای آینده می‌شود. کارلوس خواست و علاقه فوتبال ایران به خود را درک می‌کند و طبق همین می‌خواهد به کارش ادامه دهد. او از این پیشنهاد ابراز افتخار می‌کند چرا که از کشوری با شور و شوق زیاد به فوتبال آن را دریافت کرده است”.

کارلوس کی روش از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را عهده دار شده است و در این مدت تیم ملی فوتبال کشورمان را به دو جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ رسانده است؛ وی در جام ملتهای ۲۰۱۵ هم با تیم ملی ایران تا یک چهارم نهایی صعود کرد و در این مرحله در ضربات پنالتی مغلوب عراق شد.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    3 + هفت =