احترام به “زمین” در چابهار

تصویر روز: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ازاد چابهار گفت:منطقه ازاد چابهار همزمان با روز جهانی “ساعت زمین” در تاریخ ۵ فروردین ماه به مدت یک ساعت خاموش شد.

حسام الدین یوسفی تصریح کرد: منطقه ازادچابهار با حجم گسترده مسافران نوروزی، امسال برای اولین بار به مدت یک ساعت در تاریخ ۵ فروردین ماه که همزمان با روز ساعت” زمین” در دنیاست، به وقت محلی راس ساعت ٢٠:٣٠ و به مدت یک ساعت خاموش شد.

وی بیان کرد:هدف از این کار حرکت و همکاری جمعی جهانی برای حفاظت از زمین عنوان شده است که ما نیز به همین منظور و هم نوایی با جهان این اقدام مهم و شایسته را در منطقه ازاد چابهار اجرا کردیم و امیدواریم که مردم به حسن انجام کار پی ببرند و همیشه در همه ی امور به صرفه جویی در برق توجه داشته باشند و از اصراف بپرهیزند.

یوسفی اظهار کرد:در واقع ما قصد داشتیم با این عمل به مردم کل کشور و به خصوص شهر چابهار بگوییم که برای بعضی از تغییرات نباید دنبال معجزه باشند و این ما هستیم که سرنوشت زمین را مشخص می کنیم و باید با همین حرکت کوچک گام‌های موثری در جهت کاهش گازهای گلخانه ایی و کنترل تغییرات اقلیمی و حفظ محیط زیست برداریم و باعث نجات خود و زمین شویم.

وی در پایان گفت:استقبال گسترده ای از سوی مردم شهر چابهار به دنبال این امر شد که جای بسیار خرسندی برای سازمان منطقه ازاد دارد که به هدف خود رسید و توانستیم به عنوان یک سازمان یا به نمایندگی از مردم شهر چابهار این اقدام مهم را اجرا کنیم و به تعداد خاموشی های زمین در این ساعت بیفزاییم.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    17 + 2 =