• New title for a=>html, img=>alt
 • مشکلات جزئی سامانه یکپارچه پست‌بانک‌ مرتفع می‌شود

  تصویر روز: مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اظهارداشت: بروز مشکلات جزئی در زمان یکپارچه‌سازی و ارتقاء سامانه‌های بانکی در شبکه بانکی امری طبیعی است و تا چند روز آینده بطورکامل مشکلات سامانه جدید این بانک مرتفع می‌شود.

  به گزارش تصویر روز به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران؛ خسرو فرحی ضمن تقدیر و تشکر از تحمل و بردباری مشتریان این بانک به جهت بروز برخی مشکلات در سامانه جدید و سعه‌صدر آنان اظهارداشت: مهاجرت از سامانه‌ای به سامانه دیگر در شبکه بانکی کشور امری طبیعی است و همواره با مشکلات موقتی روبرو می‌شود.

  مدیرعامل پست‌بانک‌ایران افزود: این بانک به جهت یکپارچه‌سازی چندین سامانه و گستردگی شعب و باجه‌های خود در بیش از ۱۲ هزار نقطه کشور به عنوان بزرگترین شبکه بانکی کشور عملاً با این مشکل مواجه شده و به زودی تمام نواقص آن مرتفع می‌شود.

  فرحی تصریح کرد: قطعاً با اتمام عملیات کامل مهاجرت سامانه جدید طی روزهای آینده، شاهد خدمات متنوع همراه با سرعت، امنیت و دقت بیشتری خواهیم بود و مشتریان ارجمند به ویژه مشتریان روستائی و دریافت‌کنندگان یارانه نقدی به‌خوبی کیفیت بهره‌برداری از این خدمات را لمس خواهند کرد.

  مدیرعامل پست‌بانک‌ایران عنوان داشت: با پیاده‌سازی کامل این سامانه، خدمات متنوع‌تر و مطلوب‌تری در تمامی درگاه‌های بانک اعم از؛ اینترنت‌بانک، تلفن‌بانک، موبایل‌بانک، دستگاه‌های خودپرداز و همچنین سایرخدمات بانکی به مشتریان ارائه خواهد شد.

  وی در پایان تأکید کرد: بسیاری از خدمات برروی سامانه جدید این بانک استقراریافته و به‌زودی دراختیار مشتریان قرار می‌گیرد و انتظار داریم مشتریان ارجمند با صبر و شکیبائی خود، از این خدمات به نحو مطلوبی بهره‌مند شوند.

  گفتنی است: از هفدهم فروردین‌ماه سال جاری اطلاعات بانکی پست‌بانک‌ایران به سامانه جدید منتقل شده و به همین علت در انجام عملیات اختلال‌های جزئی ایجاد می‌شود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  16 − 7 =