• New title for a=>html, img=>alt
 • گربه پیش‌گوی روسی: ایران در برابر مراکش پیروز می‌شود

  تصویر روز: آشیل، گربه پیش‌گوی روسی، ایران را برنده مسابقه با مراکش اعلام کرد.

  آشیل، گربه سفید و چشم آبی روسی که بدل به نماد پیش‌گویی نتیجه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ شده، پیش‌بینی کرده که ایران در بازی روز جمعه مقابل مراکش، پیروز خواهد شد.

  آشیل از جمله گربه‌های مقیم موزه هرمیتاژ(آرمیتاژ) سن پترزبورگ پس از آن که در مقابل دو ظرف غذای نزدیک پرچم دو کشور ایران و مراکش قرار گرفت، به سرعت به سمت ظرف غذای نزدیک پرچم ایران رفت و شروع به خوردن غذا کرد.

  آشیل به همین روش پیروز مسابقه افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ را که روز پنجشنبه میان دو تیم روسیه و عربستان سعودی برگزار شد، درست پیش‌بینی کرده بود. در این مسابقه روسیه میزبان موفق شد با نتیجه پنج بر صفر حریف خود را شکست دهد.

  مسابقه تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه به وقت تهران در ورزشگاه سنت پترزبورگ روسیه برگزار می‌شود.

  آشیل کار پیش‌بینی مسابقات فوتبال را از جام کنفدراسیون‌ها که در روسیه برگزار شد، آغاز کرد و موفق شد تا ۳ بازی از ۴ مسابقه این رقابت‌ها را درست پیش‌بینی کند.آشیل گربه‌ای ناشنواست و مربیان او معتقدند ناشنوایی او به تمرکز او در انتخاب‌هایش کمک زیادی می‌کند.

  گربه‌های مقیم موزه هرمیتاژ(آرمیتاژ) در دوران جوانی وظیفه مراقبت از این موزه و اشیاء آن را در برابر آسیب موش ها بر عهده دارند و در دوران پیری و بازنشستگی نیز به پاس خدماتشان به خوبی از آنها نگهداری می‌شود. بخش مراقبت ویژه از این گربه‌ها یکی از بخش‌های پربازدید این موزه پرآوازه جهان به شمار می‌رود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × یک =