• New title for a=>html, img=>alt
 • ادعای جدید پورسید آقایی

  تصویر روز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را درباره پیشنهاد حذف طرح ترافیک خبرنگاران برای سال آینده ارائه کرد.

  به گزارش فارس، محسن پورسیدآقایی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر سرانجام پیشنهاد حذف طرح ترافیک خبرنگاران اظهار داشت: این موضوع را ما به جمعی از اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، خبرنگاران، انجمن‌های صنفی و نمایندگان فرهنگ واگذار کرده‌ایم و چند روز پیش نیز نشستی در این خصوص داشتند که اطلاعی از آن ندارم.

  وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه نظری درباره حذف طرح ترافیک خبرنگاران دارید، گفت: هر آنچه در آن جلسه تصمیم‌گیری شود انجام خواهیم داد، یکی از مدیران خبرگزاری‌ها این پیشنهاد را داده بود که طرح حذف شود و به جای آن، کارتی به خبرنگاران داده شود که از آن بتوانند برای حمل و نقل استفاده کنند.

  این اظهارات در حالی است که هیچیک از مدیران خبرگزاری ها موافق حذف سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران نیستند. مدیران خبرگزاری ها همچنان از کاهش سهمیه های خبرنگاری در سال جاری که حاشیه های زیادی در پی داشته، گلایه مند هستند، چه رسد به اینکه سهمیه ها از اساس حذف شود. به نظر می رسد حاشیه سازی های جدیدی در راه است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 1 =