• New title for a=>html, img=>alt
 • حمایت بانک ملی از بنگاه های اقتصادی

  تصویر روز: بانک ملی ایران به منظور رونق هرچه بیشتر کسب و کار در کشور، پرداخت تسهیلات به بخش های اقتصادی را یکی از مهم ترین اولویت ها و سیاست های کاری خود قرار داده است.

  به گزارش تصویر روز پرداخت تسهیلات به بنگاه ها جهت رونق اقتصادی از مهم ترین رویکردهای این بانک طی سال های گذشته بوده و با پیروزی انقلاب اسلامی و نیاز کشور به سازندگی نیز این بانک در کنار مردم و دولت گام برداشت به گونه ای که تسهیلات سرمایه در گردش و تسهیلات پرداختی به بخش های اقتصادی همواره سهم قابل توجه ای در مجموع تسهیلات پرداختی این بانک داشته است.

  از سویی شرایط اقتصادی کشور طی سالهای اخیر برخی پروژه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی را دچار محدودیت‌های تولید کرد یا آن ها را از توسعه بازداشت که بانک ملی ایران با رصد شرایط موجود به یاری این بنگاه ها شتافته و تا حد امکان آنها را به ادامه حیات ترغیب کرده است.

  این بانک طی سال ۸۸ تا پایان آذر ماه امسال به صدها بنگاه اقتصادی و واحدهای مختلف تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ در نقاط مختلف کشور تسهیلات پرداخت کرده است. طی این مدت تعداد یک میلیون و ۵۸ هزار و ۸۹۳ فقره تسهیلات سرمایه در گردش به مبلغ ۷۸۷ هزار و ۵۰۳ میلیارد ریال به واحد تولیدی و بنگاه های اقتصادی اختصاص یافته است.

  همچنین بانک ملی ایران در راستای همسویی با سیاست های دولت در جهت توسعه طرح های اشتغال زا و کمک به رونق بخش های مختلف اقتصادی، بیش از یک میلیون و ۶۸۱ هزار فقره تسهیلات به ارزش ۶۷۳ هزار و ۶۰۳ میلیارد ریال طی سال گذشته به اقتصاد کشور تزریق کرده است.

  این بانک در راستای به کارگیری ظرفیت های خود در جهت رونق بخش های اقتصادی و با توجه به جایگاه بخش صنعت و معدن در اقتصاد کشور، توجه ویژه ای به بنگاه های اقتصادی این بخش داشته و بر همین اساس در سال گذشته بالغ بر ۸۶ هزار و ۶۵۵ میلیارد ریال تسهیلات در ۲۶ هزار و ۹۱۲ فقره پرداخت کرده است.

  سهم بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی نیز از تسهیلات پرداختی بانک به بخش های مختلف اقتصادی در مدت مذکور، بالغ بر ۶۳ هزار و ۳۳۴ فقره به ارزش ۲۷ هزار و ۲۱۵ میلیارد ریال بوده است.

  در سال گذشته همچنین بیش از یک میلیون و ۴۲۴ هزار فقره تسهیلات نیز به ارزش ۴۸۰ هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال به بخش خدمات و ۷۵۹ فقره تسهیلات به ارزش سه هزار و ۳۵۱ میلیارد ریال به بخش صادرات پرداخت شده است.

  راهگشایی و اقدامات حمایتی بانک ملی ایران از بخش های اقتصادی به اندازه ای چشمگیر بود که بسیاری از مسئولان کشور رویکرد این بانک را مورد تقدیر قرار داده اند و از بانک ملی ایران به عنوان عصای نظام اقتصادی کشور و بازوی پرتوان دولت نام برده اند.

  عباس معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز اخیرا از بانک ملی ایران به عنوان بانک اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران و عصای نظام اقتصادی کشور یاد کرده است که به عنوان بازوی پرتوان دولت، در شرایط اقتصادی موجود کشور ایفای نقش می کند.

  بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود در سال جاری نیز تعداد یک میلیون و ۶۳۴ هزار و ۵۵۷ فقره تسهیلات به بخش های صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن و ساختمان، صادرات و… پرداخت کرده است که ارزش ریالی آن به ۷۹۳ هزار و ۸۱۹ میلیارد ریال می رسد.

  برچسب‌ها
  بانک ملی ایران بنگاه اقتصادی تسهیلات
  ارسال نظر
  نام *
  نام
  ایمیل
  ایمیل
  نظر شما *
  نظر شما
  * لطفا حاصل عبارت را در جعبه متن روبرو وارد کنید ۳ + ۱ =
  آخرین بانک ملی ایران
  عزم کارکنان بانک ملی ایران برای خلق حماسه حضور در ۲۲ بهمن
  دست یاری بانک ملی ایران به سمت بنگاه های اقتصادی
  جلوگیری از سواستفاده یک کارمند بانک ملی در مازندران
  رویکرد محوری بانک ملی ایران در حمایت از شرکت های دانش بنیان
  با مشارکت بانک ملی ایران دو مدرسه در استان کردستان افتتاح شد
  موزه بانک ملی ایران میزبان گنجینه زرین هخامنشی
  با آرمان های انقلاب اسلامی
  بازگشت صدها زندانی به آغوش خانواده با حمایت بانک ملی ایران
  آغاز پروژه مدرسه سازی بانک ملی ایران در پونل و اسالم
  مدرسه سازی، سنت دیرینه بانک ملّی ایران
  مفاهیم اقتصادی
  نکاتی که قبل از ضمانت وام بانکی باید بدانیم
  نحوه رفع تعهد پروانه‌های بانکی در گمرک
  تفاوت چک واگذاری و عودتی
  حاشیه سود، سنگ محک توانایی یک شرکت
  تعریف چک بانکی چیست؟
  یادداشت
  شفاف‌سازی میزان ضمانت سپرده‌ها در شعب بانکی
  پربازدیدها
  دست یاری بانک ملی ایران به سمت بنگاه های اقتصادی
  عزم کارکنان بانک ملی ایران برای خلق حماسه حضور در ۲۲

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهار + 4 =