• New title for a=>html, img=>alt
 • قیمت مسکن سال ۹۸ افزایش نمی یابد

  تصویر روز: رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اعلام کاهش ۲۴ درصدی معاملات مسکن در تهران طی ۱۱ ماه امسال، گفت: قیمت مسکن در سال آینده به هیچ عنوان جهشی نخواهد بود و قیمت ها به ثبات می رسد.

  به گزارش تصویر روز به نقل از تسنیم مصطفی قلی خسروی با اشاره به کاهش ۲۴ درصدی معاملات مسکن طی ۱۱ ماه امسال در تهران درباره آینده کوتاه مدت بازار مسکن در کشور اظهار کرد: سال آینده به هیچ عنوان جهش قیمتی مسکن نخواهیم داشت و قیمت ها به ثبات می رسد.

  وی با یادآوری این که از اول فروردین امسال تا ۳۰ بهمن کل قراردادها در کشور یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۹۱۶ فقره اهم از خرید و فروش و اجاره بوده است. در همین بازه زمانی نیز ۳۰۲ هزار و ۱۸۸ فقره کل قراردادهای خرید، فروش و اجاره در تهران بوده که نسبت به سال گذشته حدود ۲۴ درصد کاهش یافته است.

  وی با بیان این که مسئولان در تلاش هستند تا بی سامانی قیمت ها را به ثباتی برسانند و بنده با توجه به ورود اسلامی به وزارت راه و شهرسازی به بازار مسکن خوشبین هستم، افزود: مردم هر زمان که می توانند خانه را خریداری کنند.

  وی با تاکید بر این که باید از سنتی سازی مسکن به صنعتی سازی برویم، افزود: باید صنعت اجاره را در کشور فعال کنیم که برای ایران می تواند بسیار کارساز باشد.

  خسروی ادامه داد: در ترکیه شهرداری با تامین اجتماعی تعدادی خانه را هر محله ای در اختیار دارد که آنها را برای یک بازه زمانی ۲ تا ۳ ساله به خانه اولی ها اجاره می دهد.

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که این اتحادیه طی ۴ سال قبل به زندان آلکاتراز تبدیل و درب های آن قفل شده بود، گفت: در زمان حاضر این وضعیت را اصلاح کرده ایم و همه می توانند برای پیگیری های امورات خود به اتحادیه مراجعه کنند و در اسرع وقت به آن رسیدگی می کنیم.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سه × 4 =