• New title for a=>html, img=>alt
 • هشدار به مسافران نوروزی / مراقب امداد خودروهای متفرقه باشید

  تصویر روز: طرح امداد نوروزی سال ۹۸ گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیران ارشد این شرکت و خبرنگارن امروز بطور رسمی آغاز می شود.

   بهزاد پناهی مدیرعامل سایپا یدک با بیا این مطلب اظهار داشت: این طرح ازامروز ۲۵ اسفند ماه سال جاری آغاز و تا پایان روز ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب سایپا در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان در طرح امداد نوروزی هستند.

  پناهی گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، تمامی پایگاه ها و واحدهای امدادی در جاده‌های سراسر کشور به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.

  وی ادامه داد: در این طرح ۱۱ دفتر منطقه‌ای و ۲۰ انجمن صنفی نمایندگی‌ها وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحدهای امدادی را بر عهده دارند و در مجموع بیش از ۶ هزار نفر از نیروهای انسانی گروه سایپا در تلاش هستند تا آرامش و اطمینان خاطر را در ایام نوروز برای مشتریان فراهم کنند.

  پناهی همچنین به همکاری امداد خودروسایپا با پلیس راهور ناجا، اورژانس، هلال احمر و سایر نهادهای مرتبط در ستاد سفرهای نوروزی اشاره کرد و گفت: در سایه این همکاری‌ها قطعا مشتریان گروه سایپا لحظات خوبی را در جاده‌ها تجربه خواهند کرد.

  وی همچنین از مشتریان گروه سایپا خواست در صورت بروز مشکل در حین سفر، با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند و از سپردن خودروی خود به امداد خودروهای متفرقه پرهیز کنند تا متحمل هزینه‌های گزاف و صدمات ناشی از تعمیرات غیر استاندارد نشوند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یازده − 3 =