• New title for a=>html, img=>alt
 • هشدار: احتمال وقوع سیل در استان البرز

  تصویر روز: نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت آینده میزان بارش ها در البرز به ۸۰ میلمیتر می رسد، گفت: بر این اساس از مسافران و مردم البرز انتظار می رود از اسکان و اتراق در مسیر و بستر رودخانه ها و تردد در جاده های منتهی به طالقان و چالوس به جد خودداری کنند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی با اعلام این خبر افزود: تمامی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند و تدابیر لازم برای مدیریت بحران های احتمالی ناشی از وقوع سیل و سیلاب اندیشیده شده ولی مردم باید به هشدارها و اخطار توجه کنند.
  وی ادامه داد: با توجه به تقویت سامانه بارشی نسبت به دیروز و افزونی بیش از پیش بارش های پیش بینی شده توسط مدل های هواشناسی به ویژه در استان البرز از همشهریان عزیز و مسافرین محترم تقاضا می شود از توقف و برپایی چادر در حریم رودخانه ها و مسیل های فصلی در ارتفاعات البرز مرکزی پرهیز کنند.
  دکتر شهبازی با اعلام هشدار وقوع سیل بواسطه شدت بارش ها طی ۲۴ ساعت آینده، گفت: از شهروندان البرزی و مسافران تقاضا می شود که به اخبار مدیریت بحران توجه کرده و از تردد های غیرضرور بویژه طی ۲۴ ساعت آینده امتناع کنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  یک × 4 =