• New title for a=>html, img=>alt
 • پرداخت خسارت سیل در گلستان

  به دنبال وقوع سیل و تخریب ساختمان ها ، اثاثیه و تجهیزات منازل مسکونی و غیر مسکونی در استان گلستان، کارشناسان بیمه پاسارگاد در کوتاه ترین زمان ممکن جهت ارزیابی و پرداخت خسارت ناشی از سیل در منطقه حضور یافتند.

  مدیران و کارشناسان این شرکت در جلسه کمیته رسیدگی و پرداخت خسارت زیان دیدگان و بیمه گذاران ناشی از سیل در استان گلستان که با حضور حمید عبدالحسین حریری مدیرکل بیمه های اموال به همراه مدیر بیمه های آتش سوزی، مدیر منطقه ۴، معاون اداره نظارت و کنترل فنی منطقه، مسئول خسارت ، مسئول مالی و رئیس شعبه گنبدکاووس در منطقه تشکیل و مقرر شد کلیه خسارت ها کارشناسی و به بیمه گذاران پرداخت شود. در این بازدید از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی آق قلا ، قربان آباد و آق قبر شامل ۴ واحد دارویی و پلاستیک و ۵ واحد مرغداری صنعتی بزرگ در شرایط نامناسب توام با بارش باران و آبگرفتگی کامل بازدید و برآورد خسارت صورت گرفت.

  بنابر گزارش های دریافتی، مبلغ خسارت این واحدهای صنعتی ۷۰ تا ۹۰ میلیارد ریال در بازدیدهای مقدماتی تخمین زده شد. حدود ۳۰۰ فقره خسارت منزل مسکونی اعلام و ۱۵۰ مورد نیز پرداخت شده و مابقی آماده پرداخت است که جهت رعایت حال بیمه گذاران چک خسارت در محل سکونت آنان توسط کارشناسان این شرکت تحویل داده می شود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  16 − 13 =