• New title for a=>html, img=>alt
 • افزایش کرایه تاکسی‌های اینترنتی به ضرر مردم است

  تصویر روز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه با توجه به شرایط اقتصادی مردم هر اقدامی هر چند اندک برای افزایش قیمت‌ها به ضرر مردم است، گفت: افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی به ضرر مردم است.

  به گزارش تصویر روز ابراهیم نکو در گفت و گو با خانه ملت درباره افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی گفت: اگر بخواهیم به توان خرید مردم و میزان حقوق، حقوق‌بگیران،کارمندان و کارگران نگاه کنیم، هر اقدامی ولو افزایش اندک نرخ خدمات در هر حوزه‌ای که مردم از آن خدمات می‌گیرند، به ضرر مردم است.

  نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:افزایش قیمت خودرو، قطعات خودرو و سایر لوازم مرتبط با آن سبب افزایش هزینه‌های رانندگان می‌شود بنابراین می توان گفت؛ رانندگان نیزحق دارند که تقاضای گران شدن خدمات حمل و نقلی را داشته باشند و این در حالی است که بر این اساس رانندگان تاکسیهای اینترنتی که خواستار افزایش قیمت خدمات خود هستند اما مساله این است که در این میان مردم متضرر اصلی هستند و باید خدمات مختلف‌ را گران‌تر از همیشه دریافت کنند.

  شرکت‌های تاکسی آنلاین بارها خواستار افزایش قیمت خدمات شدند

  وی بابیان اینکه شرکت‌های تاکسی آنلاین بارها خواستار افزایش قیمت خدمات خود شده‌اند تصریح کرد :زمانی که قیمت‌ قطعات خودرو نیز با افزایش روبرو نشده بود، شرکتهای تاکسی آنلاین خواستار افزایش نرخ خدمات بوده اند بنابراین مشهود است که در این شرایط خاص ،بهانه کافی برای تغییر قیمت را دارند.

  نکو تاکید کرد: این شرکت‌ها سال‌های قبل هم چند باری مساله افزایش قیمت را عنوان کرده اند و از همین رو افزایش قیمت را هم اخیرا اعمال کرده‌اند اما بطور واقع بینانه مشخص نیست چرا مجددا در حال چانه‌زنی و آماده‌سازی شرایط برای افزایش قیمت مجدد هستند.

  نماینده ادوار مجلس نهم افزود: حمایت از شرکت‌های آنلاین در حوزه حمل ونقل به واسطه ایجاد اشتغال جز ضروریات است اما این حمایت نباید موجب افزایش فشار به مردم شود.

  وی ادامه داد: توصیه بنده این است که شرکت‌های تاکسی آنلاین در این شرایط به دنبال افزایش قیمت نروند که ضرر آن بیشتر از فواید آن است.

  افزایش قیمت تاکسی های آنلاین کاهش تقاضای سفر رادر پی دارد

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم یادآورشد: وجه تمایز تاکسی‌های آنلاین با دیگران، قیمت پایین و خدمات سریع است که ارائه می‌دهند واین در حالی است که قیمت تاکسی‌ها در ساعات مختلف روز متفاوت است و قیمت‌ها بر اساس عرضه و تقاضا است بنابراین هر افزایش قیمتی، هم سبب نارضایتی مردم می‌شود زیرا افزایش قیمت تاکسی های آنلاین کاهش تقاضای سفر رادر پی دارد.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 4 =