• New title for a=>html, img=>alt
 • وزیر راه: نمی‌توانیم برای اجاره بها سقف تعیین کنیم

  تصویر روز: وزیر راه و شهرسازی با تأکید براینکه نمی توانیم برای افزایش اجاره بها سقف تعیین کنیم از راه اندازی موسسات اجاره داری برای تعادل بخشی به بازار اجاره مسکن کشور خبر داد.

  به گزارش تسنیم اسلامی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲۰۰ هزار مسکن در شهرهای جدید در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی براینکه چه اقدامی برای مستأجران در آستانه فصل نقل و انتقالات انجام خواهد شد اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی در قالب ماده دو قانون ساماندهی مسکن موسسات اجاره داری ایجاد می‌شود تا مطابق با آن مردمی که می‌خواهند واحدهای خود را اجاره دهند در قالب این موسسات خانه‌های خود را به مستأجران واگذار کنند.

  وی با بیان اینکه در این زمینه شیوه نامه‌ای تهیه خواهد شد، افزود: این برنامه بخشی از قانون است که در دستور وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امیدواریم به زودی شیوه نامه این برنامه را تهیه کنیم، تصریح کرد: پس از تهیه این شیوه نامه موسسات شکل گرفته و بازار اجاره بها را سامان می‌دهند.

  اسلامی همچنین در خصوص کمیته ملی تعیین افزایش سقف اجاره بها گفت: ما نمی‌توانیم برای اجاره بهای مسکن سقف تعیین کنیم.

  وی گفت: کمیته تعیین افزایش نرخ اجاره بها در مسیر مقدماتی قرار دارد، ضمن اینکه سقف اجاره و قیمت مسکن از بازار تبعیت می کند.

 • ایران خودرو

 • یک نظر برای “وزیر راه: نمی‌توانیم برای اجاره بها سقف تعیین کنیم”

  • لطفا اطلاع بدهید که حداقل به جای تعیین سقف اجاره بها ، کف قیمت اجاره را پایین بیاورنداینجوری همه با هم کاهش قیمت پیدا می کنند

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نه − هشت =