• New title for a=>html, img=>alt
 • برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت ‌افزار در ۵ نقطه تهران

  تصویر روز: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت ‌افزار در پنج نقطه شهر تهران خبر داد.
  به گزارش تسنیم، مجتبی شیر قاضی در مصاحبه با رادیو افزود: این نمایشگاه ها در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری با محوریت و هماهنگی اتاق اصناف تهران برگزار خواهند شد.

  وی اظهارداشت: پنج نقطه که نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در تهران دایر می شود شامل پارک ارم، بوستان گفت وگو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت است.

  معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: بطورکلی در این نمایشگاه ها دفترچه های دانش آموزی با نرخ دولتی و دیگر اقلام مورد نیاز دانش آموزان در آستانه بازگشایی مدارس با تخیفف ویژه عرضه می شود.

  وی در ادامه از توزیع ۱۵ میلیون جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ دولتی یا ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی برای تنظیم بازار در سراسر کشور خبرداد و افزود: استان ها تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری مهلت دارند نسبت به جذب این دفترچه ها و همینطور تزریق در شبکه های منتخب توزیع اقدام کنند.

  شیرقاضی اظهارداشت: این دفترچه ها از مسیر کمیته امداد و سازمان بهزیستی، نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار، واحدهای مجاز عرضه کتب درسی و بخشی هم از طریق اتحادیه های کارگری، کارمندی و تعاونی فرهنگیان توزیع خواهد شد.

  وی گفت: قیمت دفتر ۴۰ برگ یک هزار و ۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ سه هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ چهار هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.

  معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: بطورکلی در مرحله نخست دو میلیون دفترچه دانش آموزی برای توزیع در سطح این استان پیش بینی شده است.

  وی در ادامه یادآورشد: نتیجه اینکه با احتساب هر دانش آموز پنج جلد دفترچه ۵۰۰ هزار جلد سهمیه در این مرحله به استان تهران اختصاص می یابد که باید تا ۲۵ شهریور ماه سال جاری دفترچه های مزبور جذب و در شبکه های منتخب تزریق شود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  16 − سیزده =