• New title for a=>html, img=>alt
 • کشف نفت‌گاز قاچاق در زنجان

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف ۳۱ هزار لیتر نفت‌گاز قاچاق در زنجان خبر داد و گفت: ارزش این محموله ۲ میلیارد ریال است و پرونده در شعبه ویژه تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است.

  مرتضی ممیزی از کشف محموله قاچاق بزرگ سوختی در زنجان خبر داد و اظهار کرد: این محموله شامل ۳۱ هزار لیتر نفت‌گاز قاچاق بود که از یک خودرو تریلی شرکتی کشف شد.

  به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه این محموله در شهرستان زنجان توقیف شده است و یک نفر متهم دارد، افزود: ارزش این محموله ۲ میلیارد ریال است و پرونده در شعبه ویژه تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است.

  وی از افزایش پرونده‌های مربوط به سوخت قاچاق خبر داد و گفت: تقریبا میزان این پرونده‌ها نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

  ممیزی همچنین از افزایش پرونده‌های رسیده به تعزیرات حکومتی در حوزه سیگار قاچاق خبر داد و اضافه کرد: امسال ۶۴ پرونده سیگار قاچاق به شعب این اداره کل وارد شد که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان افزود: در جدیدترین کشف صورت گرفته در زنجان، از یک دستگاه خودروی اتوبوس مسافربری مقادیری پوشاک و تعداد ۳۵۳ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط شده است.

  وی ادامه داد: شعبه مربوطه عامل قاچاق را علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به نفع دولت، به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ ۹۲۸ میلیون ریال محکوم کرد.

  ممیزی در ادامه به کل پرونده‌های رسیدگی شده در تعزیرات حکومتی اشاره کرد و گفت: امسال ۳ هزار و ۸۵۷ فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان ثبت و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان ادامه داد: بر اساس آرای صادره متخلفان به پرداخت جریمه نقدی بالغ بر ۲۸۹ میلیارد ریال محکوم شدند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شانزده + 14 =