• New title for a=>html, img=>alt
 • برگزاری بزرگ‌ترین آزمون خدمات پس از فروش

  تصویر روز: یازدهمین دوره آزمون سراسری خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور مهارت‌سنجی پرسنل نمایندگی‌های مجاز در حوزه خدمات پس از فروش، از ۱۸ تا ۲۳ آبان ماه به صورت الکترونیکی و کتبی برگزار شد.

  به گزارش تصویر روز در یازدهمین سال برگزاری این امتحان، در بخش کتبی، ۷۷۳۶ نفر به صورت هم‌زمان، در روزهای ۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه در ۲۰ حوزه دانشگاه فنی و حرفه‌ای سراسر کشور به رقابت پرداختند.
  هدف از برگزاری این آزمون علاوه بر ایجاد انگیزه و رقابت بین پرسنل، بررسی نیازمندی‌های آموزشی جدید در حوزه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقای سطح مهارتی بر اساس نتایج آن است که در نهایت منجر به افزایش میزان رضایت مشتریان از بدو ورود به تعمیرگاه تا زمان ترخیص خودرو شود.
  به دلیل اهمیت بسیار بالای رضایت‌‌مندی مشتریان گروه صنعتی ایران‌‌خودرو، طراحی سوالات در این آزمون همچون سال‌های گذشته، با دقت بسیار بالا و با حساسیت ویژه‌ای در کارگروه‌های مختلف طرح شد، تا به شکلی کامل، دانش و اطلاعات فنی شرکت‌کنندگان را ارزیابی کرده و استادکاران و کارشناسان فنی به توجه به امتیاز خبرگی به دست آمده از نتایج آزمون، در جایگاه‌های بالاتر خدماتی قرار گیرند. سوالات آزمون حضوری امسال با شبیه‌سازی فرآیند عیب‌یابی و تعمیرات طراحی شد و منابع آن، مشتمل بر «جزوات آموزشی»، «مستندات فنی و تعمیراتی» بود.

   

   

   

   

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  18 − 12 =