• New title for a=>html, img=>alt
 • کنفرانس نفت مهرماه در تهران برگزار می شود

  تصویر روز: با هدف توسعه سرمایه‌گذاری، انتقال فناوری و رونق تجارت بین‌المللی در پایین‌دستی و میان‌دستی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، «کنفرانس نفت» با حمایت هشت تشکل بزرگ حوزه انرژی از دهم تا دوازدهم مهرماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

  یکی از اهداف اصلی این کنفرانس، همتایابی شرکت‌های ایرانی و بین‌المللی جهت سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دستی و میان‌دستی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با هم­فکری فعالان و بزرگان بخش خصوصی و به میزبانی هشت تشکل حوزه نفت و گاز کشورمان است.

  دکتر «سید حمید حسینی» رییس کنفرانس نفت اظهارداشت: «مهم‌ترین ویژ‌گی کنفرانس این است که در حوزه صنایع پایین‌دستی و میان‌دستی نفت و صرفا توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود. ویژگی دیگر اینکه کنفرانس تلاش خواهد کرد علاوه بر معرفی ظرفیت‌های فعلی و بالقوه بخش خصوصی در صنایع پایین‌دستی نفت، گاز و پتروشیمی، راهکارهایی را برای تامین پروژه‌ها و تضمین آنها پیدا و معرفی کند.»

  انجمن صنفی شرکت­های مهندسی و ساخت صنایع نفت و نیرو (ECCA-OPI)، انجمن شرکت­های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی(APEC)، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی (APIC)، انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (SATSA)، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (SIPIEM)، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده­های نفت، گاز و پتروشیمی ایران (OPEX) و انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران (ICCA) با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران (ICCIM) در برگزاری کنفرانس بین‌المللی نفت با دبیرخانه دایمی این کنفرانس همکاری می‌کنند.

 • یک نظر برای “کنفرانس نفت مهرماه در تهران برگزار می شود”

  • جعفری says:

   تحول بزرگی در صنعت نفت هست…
   همزمان تشکل های بزرگ نفتی در کنار هم قرار گرفته اند و این اقدام را بعد از پسا تحریم و رونمایی از قراردادهای نفتی IPC انجام میدهند.
   احسنت.

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ده − ده =