• New title for a=>html, img=>alt
 • ذخیره‌سازی اقلام مورد نیاز تا پایان سال

  تصویر روز: وزیر صمت اعلام کرد: تمهیدات لازم برای تأمین و ذخیره سازی کالا‌های مورد نیاز مردم تا پایان سال اندیشیده شده و مردم نگرانی نداشته باشند.

  رضا رحمانی گفت: کالا به اندازه کافی در بازار وجود دارد و برای ماه مبارک رمضان و حتی بعد از آن تا پایان سال برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر لازم برای تامین و ذخیره‌سازی کالا‌ها در انبار‌های کشور اندیشیده شده است.
  وی با بیان اینکه بخشی از این کالا‌ها از محل تولید داخل و بخشی از طریق واردات تامین شده است، گفت: واردات کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم با تعرفه گروه یک کالایی انجام شده و کالا‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن بارگیری و تخلیه شده است.
  وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رصد مداوم بازار، نیز بیان کرد: رصد و پایش تولید و واردات کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم و نحوه توزیع و نظارت بر قیمت‌ها به صورت مداوم انجام می‌شود و گزارش‌های لازم ارایه خواهد شد.
  رحمانی با بیان اینکه در زمینه تولید اقلام و کالا‌های مقابله با کرونا افزایش چشمگیری داشتیم گفت: سلامتی و اطمینان خاطر هموطنان‌مان اولویت اصلی ماست و در این زمینه هم وزارتخانه و هم واحد‌های تولیدی به طور شبانه روزی فعال هستند.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  20 − چهار =