• New title for a=>html, img=>alt
 • تعطیلی یک هفته‌ای صنوف پر خطر در کرج

  تصویر روز: بر اساس اعلام ستاد استانی مبارزه با شیوع کرونا فعالیت تمام مراکز و صنوف پر خطر شهرستان کرج به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.

   به گزارش صدا و سیما مرکز البرز ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان کرج در شرایط هشدار شیوع ویروس کرونا ، فعالیت مراکز و صنوف پرخطر شهرستان کرج به مدت یک هفته تعطیل است و هرگونه تصمیمی در رابطه با اعمال محدودیت های جدید در شهرستان کرج، منوط به تصمیم ستاد استانی است و ابلاغیه های لازم نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  غفور قاسم پور افزود: طبق تصمیم ستاد استانی و با توجه به قرار گرفتن شهرستان کرج در شرایط هشدار، فعالیت صنوف و مراکز پرخطر و در معرض خطر شهرستان کرج به مدت یک هفته تعطیل خواهد بود.

  بر این اساس، فعالیت همه مراکز پرخطر در زمینه شیوع ویروس در شهرستان کرج شامل؛ دانشگاه ها، مدارس، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها، آموزشگاه ها، کتابخانه ها، مهدکودک ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه ها، باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد، مصلی ها، باشگاه های ورزشی پربرخورد مانند کشتی، کاراته، جودو و…، مدارس شبانه روزی، قهوه خانه ها، چایخانه ها با عرضه مواد دخانی، باغ وحش ها و شهربازی ها، مراکز تفریحی و آبی ، باشگاه های ورزشی سالنی، به مدت یک هفته تعطیل می باشد و برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش نیز تا اطلاع بعدی متوقف می شود.

  وی افزود: ممنوعیت برگزاری مراسم عزا و عروسی، اجباری شدن استفاده از ماسک در ادارات، مترو، ناوگان حمل و نقل عمومی و سایر اماکن سرپوشیده از دیگر محدودیت های کرونایی در شهرستان کرج می باشد که پیش تر اطلاع رسانی شده است.

  فرماندار کرج گفت: اجرای قوانین و شیوه نامه ها برای همه یکسان است و طبق تصمیم ستاد ملی و استانی، صنوفی مرتبط با مواد غذایی در صورتی که تمامی شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند فعلا مشمول اعمال محدودیت نخواهند شد.

  قاسم پور افزود: در حال حاضر بیشترین تشدید محدودیت ها مربوط به صنوف پرخطر، ناوگان حمل و نقل عمومی و مراکز تجمع و سرپوشیده است.

  وی در پایان افزود: جزئیات محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان کرج به فراخور پایش وضعیت و شرایط شیوع و انتقال بیماری کرونا، اطلاع رسانی خواهد شد و همه شیوه نامه ها و محدودیت ها از زمان ابلاغ و اعلام، اجرایی می شود.

 • ایران خودرو

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 × 5 =