• New title for a=>html, img=>alt
 • تسهیلات دولت برای صادرکنندگان کالا به روسیه

  تصویر روز: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تا مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق(توسعه ملی) در اختیار صادرکنندگانی قرار گیرد که صرفا می‌خواهند به روسیه صادرات داشته باشند.
  به گزارش شبکه خبر، وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور گفت: تا مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق(توسعه ملی) در اختیار صادرکنندگانی قرار گیرد که صرفا می‌خواهند به روسیه صادرات داشته باشند.

  وی گفت: دیشب با صفدرحسینی و بانک توسعه تعاون، نهایی کردیم تا مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از صندوق(توسعه ملی) در اختیار صادرکنندگانی قرار گیرد که صرفا می‌خواهند به روسیه صادرات داشته باشند.

   وی افزود: برقراری کشتیرانی بین شمال ایران و آستاراخان در هر ماه دو نوبت از دیگر برنامه‌هاست و برای این کار یارانه هم در اختیار کشتیرانی قرار داده‌ایم.

  نعمت زاده گفت: هفته گذشته با هواپیمایی تابان صحبت کردیم تا بتوانیم پروازی بین تهران و آستاراخان داشته باشیم و برای این منظور یارانه هم در نظر گرفته‌ایم.وی افزود: در حال مذاکره با چندین شرکت هواپیمایی هستیم تا پرواز باری از جیرفت و شمال خوزستان به مسکو یا آستاراخان برقرار کنیم.

  نعمت زاده گفت: در مورد صادارت از شمال فعلا کشتی را در نظر داریم چون ارزان است. وی افزود: معتقدیم همکاری‌های جدید ما با دیگر کشورها در دوران پساتحریم باید راهبردی و بلندمدت باشد.

  نعمت زاده تأکید کرد: باید این نوع همکاری‌ها متکی بر سرمایه‌گذاری مشترک باشد و به دنبال سرمایه‌گذاری بر مبنای صادرات هستیم. وی افزود: موانع تولید زیاد داریم و استانداران باید به ستاد تسهیل تولید توجه بیشتری داشته باشند. نعمت زاده گفت: ۸۰ درصد مشکلات واحدهای تولیدی در کشور مربوط به نقدینگی و محدودیت منابع مالی است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  8 − 2 =