• New title for a=>html, img=>alt
 • خدمت جدید بانک صادرات

  تصویر روز: بانک صادرات ایران با هدف بسط و گسترش خدمات متنوع و تامین خواسته های مشتریان مبتنی بر مناسبت های تقویمی و با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد.

  به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، کارت های هدیه فان در بسته های ١٠تا ۵٠ میلیون ریالی از شعب منتخب این بانک قابل خریداری و طراحی هستند.

  بسته الکترونیکی فان کارت به نحوی است که کارت های هدیه با مبالغ مختلف بنا به درخواست مشتری صادر و به صورت تصادفی داخل دستگاه فان کارت قرار گرفته و هدیه گیرنده ها با زدن یک کلید، بر اساس شانس خود کارت هدیه ای را از دستگاه دریافت می کنند و دریافت کنندگان می توانند با ارسال ٨ رقم آخر کارت به شماره ١٠٠٠۶٠٠٢ از میزان مبلغ خود مطلع شوند.

  شایان توجه است، دارندگان کارت های هدیه می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز این بانک از دریافت وجه نقد، شارژ تلفن همراه، پرداخت انواع قبوض، همچنین دریافت رمز دوم کارت هدیه و تغییر رمز اول کارت و رویت١٠ تراکنش آخر، مانده کارت و… بهرمند شوند.

  مصارف فروشگاهی این محصول به نحوی است دارندگان این نوع کارت می توانند به ازای سقف مشخص خرید و طی فرایندی اقدام به خرید نموده و همچنین از طریق دستگاه های پایانه فروش متصل به حساب های بانک صادرات و یا سایر بانک ها ی عضو شتاب در سراسر کشور برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنند.

  گفتنی است؛ این امکان برای سازمان های دولتی و خصوصی فراهم شده است که برای کارکنان متبوع خود، این نوع کارت ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهند و افراد و سازمان ها به جای قرعه کشی می توانند از این محصول استفاده کنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  12 − چهار =