• New title for a=>html, img=>alt
 • دولت ها به تعهداتشان در قبال کلانشهرها عمل نکرده اند

  تصویر روز: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بی توجهی دولت های قبلی و دولت کنونی نسبت به تعهداتشان در قبال اداره شهرها گفت: مهمترین موضوعی که تاکنون نادیده گرفته شده بحث عدم تمکین دولت به تعهدات مربوط به کلانشهرها است.

  ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با «تهران سما» اظهار کرد:بعد از هدفمند کردن یارانه ها طبق آنچه در قانون عنوان شد، دولت یک سری تعهد ات دولت به کلانشهرها و شهرها داد که مهمترین آنها در بحث مترو ، بافت فرسوده ، خرید اتوبوس و نو سازی ناوگان تاکسی ها بود چرا که این موضوعات اصلی ترین دغدغه های پیش روی مدیریت شهرها بود و قانون هم این وظیفه را به دوش دولت قرار داده بود.
  عضوکمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه از تحقق هدفمندی یارانه ها هم دولت قبل و هم دولت فعلی نسبت به تعهدشان و وظایفی که قانونگذار بر دوش آنها گذاشته بود عمل نکردند.
  به گفته عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، یکی از دیگر از تعهدات دولت که قانون دولت را متعهد به پرداخت آن کرده بود بحث ۳۳ درصد جرایم رانندگی به شهرداری بود که که در این زمینه نیز کوتاهی صورت گرفته است.
  وی خاطر نشان کرد: به طور کل در حوزه تعهدات قانونی در شاخصه بحث مالی نه در دولت قبل و نه در دولت کنونی هیچ کدام به خوبی عمل نکرده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  2 × دو =