• New title for a=>html, img=>alt
 • سراتو سایپا ۴ ستاره شد

  تصویر روز: براساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اسفندماه ۹۵ ، خودرو کیاسراتو و ساندرو از تولیدات گروه سایپا موفق به اخذ ۴ ستاره کیفی شدند.

  در گزارش اعلام شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اسفند ماه سال گذشته، تنها خودرو سراتو از سایپا موفق به ارتقای کیفیت شده و همراه با خودرو ساندرو توانسته بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص داده و حائز ۴ ستاره کیفی شود.

  بر اساس این گزارش در این ارزشیابی خودروهای CS35 چانگان، برلیانس H330 ، پارس تندر و تندر ۹۰ پارس خودرو نیز از محصولات گروه خودروسازی سایپا از ۳ ستاره کیفی در اسفندماه ۹۵ برخوردار شدند.

  بر پایه این گزارش در بخش خودروهای گروه سنگین، کشنده های ولوو FH 500 و FH 460 از تولیدات شرکت سایپادیزل نیز ۴ ستاره کیفی را در ماه های بهمن و اسفند ماه ۹۵ به خود اختصاص داده اند.

  گفتنی است افزایش کیفیت محصولات گروه خودروسازی سایپا بر اساس تاکید مدیرعامل گروه سایپا و در راستای کیفی سازی محصولات انجام شده است و این روند برای سایر محصولات این گروه در حال انجام است و قطعا در بررسی های آتی این شرکت افزایش کیفیت محصولات سایپا صورت خواهد پذیرفت.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سه × دو =